Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові вентиляційні агрегати REMAK серії X

С. Ласкаржевський

Виробник вентиляційного обладнання REMAK безперервно вдосконалює свою продукцію. Кожен раз, коли на ринку вентиляції з'являється технічне нововведення, воно неодмінно втілюється інженерами в обладнання REMAK. Коли у замовника виникає потреба в певних особливостях, а готового рішення немає на ринку, інженери REMAK створюють його

Тенденції ринку вентиляції та кондиціонування, нові стандарти енергоефективності та побажання інсталяторів висувають до обладнання все нові й нові вимоги. Спроби реалізувати їх в наявних лінійках обладнання REMAK призвели до появи нової лінійки серії Х.

Нова лінійка обладнання REMAK серії Х

Найвизначнішою відмінністю серії Х у порівнянні з наявним дотепер обладнанням є велика кількість типорозмірів – 24, які розраховані на подачу повітря від 1000 м3 /год до 30000 м3 /год. А при завданні з асиметричними витратами подачі та забору повітря можливі ще додаткові 16 типорозмірів. Разом це 40 варіантів з різним поперечним перерізом, які дозволяють підібрати обладнання з оптимальною швидкістю повітря в робочому перетині під будь-яку витрату повітря.

Зображення вентиляційна установка Remak серії Х Рис. 1. Вентиляційна установа Remak серії Х

Зручність монтажу та експлуатації

Відмінності Remak серії Х можна коротко позначити так:

  • нова система з’єднання блоків із зручними конекторами;
  • інтегровані ущільнювачі на торцевих панелях між блоками;
  • рама під блоками дозволяє працювати навантажувачем з 4-х сторін;
  • інспекційні змінні панелі з надійними замками;
  • гнучкі вставки та повітряні засувки, що вже встановлені на виробництві;
  • 3D-ванни для збору конденсату з неіржавіючої сталі з патрубками DN40.

ванна для збору конденсату з нержавіючої сталі у вентиляційній установці Ремак Рис. 2. 3D-ванна для збору конденсату з нержавіючої сталі з патрубками DN40

Особливості конструкції

Конструкція корпусу є безкаркасною та такою, що повністю розбирається. Це дозволяє уникнути труднощів при транспортуванні обладнання в вентиляційні камери в будинках, де відбувається реконструкція. При необхідності можливо виготовити корпус для «зовнішньої» експлуатації й використовувати обладнання при температурах зовнішнього повітря від -40°С до +50°С. Компоненти обладнання та автоматика надійно захищені від впливу опадів та добових перепадів температур, які можуть викликати появу конденсату.

Ізоляція корпусу виконана за допомогою мінеральної вати завтовшки 50 мм, яка забезпечує одне з найвищих акустичних стишень на ринку: 22 дБ при 250 Гц та 50 дБ при 8000 Гц.

Зображення тестування вентиляційної установки REMAK серії X Рис. 3. Тестування серії X в акустичній камері, де немає відлуння

Лінійка серії Х в гігієнічному виконанні відповідає VDI 6022. Конструкція протестована в лабораторії та збирається без застосування конструкційного силікону, вона здатна витримати посилене та часте очищення, а також дезінфекцію протягом усього терміну експлуатації.

Автоматизація та енергоефективність

Автоматика, якою комплектуються вироби REMAK, збирається на базі контролера Siemens Climatix та дозволяє реалізувати всі можливі алгоритми й сценарії експлуатації. Автоматика забезпечена алгоритмами, що дозволяють розкрити весь потенціал енергоефективності обладнання серії Х.

При необхідності обладнання можна інтегрувати в систему «розумного» будинку через будьякий протокол зв'язку. Для реалізації віддаленого моніторингу сервісними та експлуатаційними службами може бути використаний Web-інтерфейс або мобільний додаток.

Зображення керування вентиляційними установками REMAK Рис. 4. Мобільний додаток для керування вентиляційними установками REMAK

Серія Х від REMAK забезпечена функціональними компонентами, які забезпечують відповідність обладнання стандарту енергоефективності Ecodesing 2018. Все обладнання серії має сертифікат EUROVENT.

Зображення сертифікат EUROVENT Рис. 5. Все обладнання REMAK серії Х має сертифікат EUROVENT

Фахівці компанії «Сан-Айс» завдяки фірмовій програмі підбору обладнання REMAK AeroCAD допоможуть швидко та ефективно підібрати необхідне обладнання, яке буде оптимально відповідати інженерно-технічними та фінансовими вимогам технічних завдань широкого кола замовників.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 425


Залишити коментар

Telegram