Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Мультіформатні виставки для професіоналів у Києві в МВЦ

5-7 листопада 2019 запрошуємо відвідати галузеві виставки, що будуть одночасно проводитися в рамках XV Міжнародного конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2019": XVII Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2019, XII Міжнародна спеціалізована виставка ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2019, XVII Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ – 2019, X Спеціалізована виставка ДОРТЕХЕКСПО – 2019, IX Спеціалізована виставка ЄВРОБУДЕКСПО – 2019, VII Спеціалізована виставка ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА – 2019

Изображение выставки в МВЦ Організатор виставки – ТОВ «Міжнародний Виставковий Центр» за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Асоціації міст України.

На експозиціях будуть представлені:

 • Насоси, труби, фільтри, обладнання для очищення стічних вод, контрольно-вимірювальні прилади.
 • Котельне обладнання, біопаливо, енергоефективні освітлювальні прилади, сонячні панелі.
 • Комунальна та дорожня будівельна техніка, спецтехніка.
 • Технології будівництва доріг, дорожнє освітлення.
 • Продукція та послуги в сфері управління відходами.
 • Обладнання для благоустрою.
 • Технічні засоби організації дорожнього руху.
 • Інструмент для будівельних та ремонтних робіт.
 • Будівельні матеріали та конструкції, ліфтове обладнання, вікна та двері.
 • Технології утилізації, переробки промислових та небезпечних відходів, поводження з радіологічними відходами, екологічний та радіаційний моніторинг.
 • Електромобілі, зарядні станції, екологічний транспорт для спорту та відпочинку тощо.

Изображение Вило на выставке Аква Украина Мультіформат заходів в рамках конгресу дозволяє за одне відвідування ознайомитися з цілим комплексом експозицій різнопланових виставок, дає можливість отримати консультацію безпосередньо від виробників , поставити та отримати відповіді на всі питання, що цікавлять. Фахівці компаній-експонентів нададуть вичерпну інформацію та допоможуть з вибором рішень.

Мультимедійне видання AW-Therm також приймає участь із своєю експозицією у XV Міжнародному конгресі в рамках виставок XVII Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2019 та XII Міжнародна спеціалізована виставка ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2019, проте маємо зауважити, що видання послідовно висвітлює тематику, що стосується всіх аспектів виставок конгресу.

Ви можете відвідати стенди нашого видання у павільйоні №2 (вхід №15) у секції М (зліва від входу), стенд М8 та P 3-2.

Изображение выставка Энергоэффективность Місце проведення XV Міжнародного конгресу: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), павільйони № 2, № 3, м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Телефони організаторів: (044) 201-11-59, 201-11-61. Вхід на виставки та надання каталогів – безкоштовні.

Долучайтеся до відвідувачів, що отримають найсвіжішу інформацію про здобутки та галузеві новинки!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 002

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram