Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

Ванна кімната: сучасні рішення опалення приміщення

Сьогодні в поняття «сучасний інтер'єр» входять усі видимі елементи приміщення, тому ринок пропонує багатий асортимент стильних опалювальних приладів. Ці прилади відповідають вимогам до комфорту та економії енергоспоживання в сучасних ванних, відповідних духу часу. Компанія Oventrop пропонує широку програму термостатів для переобладнання і модернізації опалювальних приладів з нарізним і клемним з'єднанням. Ця стаття дає уявлення про різноманітність дизайн-арматури для ванних кімнат

Натхненна виразністю форм, ексклюзивна арматура для опалювальних приладів від Oventrop розставляє особливі акценти, дизайн і колірні рішення яких поєднуються з формою і кольором сучасних радіаторів. Відмінний дизайн при цьому йде нога в ногу з інноваційними технологіями. Крім того, термостати та арматура для опалювальних приладів Oventrop за допомогою попереднього налаштування дозволяють відрегулювати витрату теплоносія.

Приєднувальні набори Multiblock T для рушникосушарок у ванній кімнаті

Зображення ванна кімната опалення рушникосушарка Приєднувальні набори Multiblock T є практичною комбінацією термостатичного вентиля і приєднувального вузла для підключення опалювального приладу. Напрямок потоку при монтажі не враховується, підключення прямої та зворотної лінії можна вибрати самостійно. У наборі з прохідним приєднувальних вузлом термостат підключається праворуч або ліворуч – на вибір. Арматура – з латуні, нікельована. Підключення – до опалювального приладу з м'яким ущільненням. Міжосьова відстань – 50 мм.

Елегантна декоративна кришка створює гармонійний перехід від приєднувального вузла до сучасного радіатора або рушникосушарки.

Приєднувальна арматура Multiblock T-RTL для опалювального приладу при комбінації радіаторного та підлогового опалення у ванній кімнаті

Зображення ванна кімната підлючення підлогового опалення Приєднувальна арматура Oventrop Multiblock T-RTL - це комбінація термостатичного вентиля з попереднім налаштуванням, запірного вузла та обмежувача зворотного потоку (RTL) для застосування у двотрубних системах опалення. Термостатичний вентиль з термостатом на опалювальному приладі регулює температуру в приміщенні. Регулювання підлогового опалення відбувається незалежно від термостатичного вентиля з обмеженням температури зворотного потоку за допомогою вбудованого обмежувача.

Технічні переваги:

 • ідеальна комбінація для радіаторного і підлогового опалення;
 • роздільне регулювання опалювального приладу та підлогового опалення за допомогою однієї арматури;
 • наявність функції відключення;
 • можливість попереднього налаштування витрати;
 • налаштування температури зворотного потоку підлогового опалення.

Unibox монтажний набір для підключення і регулювання «теплої підлоги» у ванній кімнаті

Зображення монтажний набір для опалення ванної кімнати Монтажні набори Oventrop Unibox дозволяють регулювати температуру в приміщенні або за допомогою термостатичного вентиля, або шляхом обмеження температури нагрівальної поверхні за допомогою обмежувача температури зворотного потоку, або в комбінації з ним.

Відео. Як підключити водяну «теплу підлогу» за допомогою монтажного набору Oventrop Unibox

 • Unibox T/Unibox E T – для регулювання підлогового опалення по температурі приміщення у ванній кімнаті з термостатичним вентилем;

  Зображення підключення монтажного набору для ванної кімнати
 • Unibox RTL/Unibox E RTL – для обмеження температури зворотного потоку в контурах опалення підлоги з обмежувачем зворотного потоку;
 • Unibox plus/Unibox E plus – для регулювання підлогового опалення по температурі приміщення у ванній кімнаті з термостатичним вентилем та обмеження температури нагрівальної поверхні з обмежувачем температури зворотного потоку.

Термостат Pinox

Зображення термостата для рушникосушарки у ванній кімнаті Завдяки своєму винятковому дизайну Pinox ставить особливий акцент, функціонально та візуально перетворюючи опалювальний прилад. Маховик дозволяє легко і точно налаштувати температуру приміщення ванної кімнати. Відрізняється легкістю в обслуговуванні та наочністю шкали налаштування.

Нагороди:

 • Дизайн Плюс ISH Франкфурт 2013.
 • Приз на інновації Архітектура + Техніка.
 • Приз ICONIC 2013.
 • Спеціальна нагорода Німецький дизайн 2014.
 • Диплом промислового форуму дизайну, Ганновер 2014.
 • Золота нагорода на міжнародному конкурсі дизайну «Європейська премія дизайну продукції 2018».

Термостат Pinox особливо рекомендується для оформлення сучасного приміщення ванної кімнати в комбінації з вентилями Oventrop для опалювальних приладів серії «E» або з приєднувальними наборами Multiblock.

Oventrop GmbH & Co. KG

Paul-Oventrop-Straße 1
Моб. +38-067-323-01-01
Моб. +38-067-547-65-19
Е-mail: oventrop@ukr.net
www.oventrop.com

Читайте наши статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 4 510


Залишити коментар

Telegram