Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Двошаровий ущільнювач – переваги інновації

Бренд ASG у більшості інсталяторів та інженерів систем опалення та водопостачання асоціюється із поліпропіленовими трубними системами високої якості, представлений в широкому асортименті. Цього року бренд зробив великий крок вперед та презентував нову систему – внутрішню систему каналізації ASG Nano HTR

Зображення ущільнювач двошаровий для каналізаційних труб Нова розробка компанії ASG-Plast – система каналізації ASG Nano HTR – спирається на досвід компанії та має інноваційні відмінності. Використовується поліпропілен (РР Н), як основний матеріал труб. Стабільність та якість цієї сировини відповідає DIN EN1451-1 та DIN 19560-10.

Каналізаційні труби мають тришарову конструкцію, де зовнішній шар виконує захисну функцію, а внутрішній – забезпечує основну функцію. При цьому низька шорсткість внутрішньої поверхні мінімізує утворення наростів, налипань бруду та унеможливлює скупчення будь-яких мікроорганізмів.

Проте головною відмінністю системи ASG Nano HTR є ущільнення розтрубу, що кардинально відрізняється від тих звичайних деталей, що є на ринку. Головна відмінність – ущільнення розтрубу системи ASG Nano HTR має двокомпонентну структуру. Воно виготовляється в процесі лиття з двох матеріалів:

 • лінійного поліетилену;
 • еластомеру EPDM.

Комбінація цих двох матеріалів для ущільнення забезпечує унікальне поєднання стійкості до впливу багатьох середовищ:

 • до ультрафіолету та атмосферного впливу;
 • кислотного середовища;
 • органічних та неорганічних спиртів;
 • солей і розчинів лугів (миючі засоби: натрієві та калієві);
 • складних ефірів;
 • до гарячої та холодної води;
 • до пари.

Таке рішення розширює технологічні діапазони застосування ущільнювачів:

 • робоча температура: від -50°С до 150°С;
 • температура осклування: від -58°С до -62°С;
 • молярна маса: від 80 000 до 250 000 г/моль.

Стійкість до більшості середовищ та підвищені технічні характеристики забезпечують ущільненню системи ASG Nano HTR високої якості та надійності. Його використання в системі внутрішньої каналізації від ASG-Plast додає переваг.

По-перше, така конструкція ущільнювача виключає будь-які заломи чи інші деформації під час монтажу. Крім цього, використання цих матеріалів покращує властивості ковзання в порівнянні зі звичайною гумою. Ці фактори впливають на те, що швидкість монтажу системи ASG Nano HTR значно збільшується.

По-друге, елементи системи можна використовувати для конструювання як безнапірної так і напірної системи водовідведення та каналізації. При цьому тиск робочого середовища напірних систем може досягати 10 бар саме внаслідок унікальної конструкції ущільнювача.

По-третє, такий тип ущільнюючого кільця забезпечує стовідсоткову герметичність з’єднання у широкому діапазоні температур робочого середовища – від від’ємних значень до температури гарячої води.

Враховуючи всі вищезгадані переваги та характеристики системи внутрішньої каналізації ASG Nano HTR компанія ASG-Plast надає їй 15 років гарантії. При цьому розрахунковий термін служби складає 50 років.

Обирай якісне, обирай українське!

«Сан Тех Рай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове, 462 км автодороги Київ-Одеса
Тел./факс: +38 (048) 734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 333


Залишити коментар

Telegram