Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Система внутрішньої каналізації ASG NANO HTR – новинка на ринку України

Компанія «СанТехРай» в цьому році випустила на ринок сантехнічних виробів України нову систему якісної внутрішньої каналізації – ASG NANO HTR. Ця продукція безумовно викличе позитивний відгук споживачів та інсталяторів

Зображення каналізація ASG NANO HTR Труби, фітинги, кріплення – ось основні елементи, які входять до складу нової комплектної системи ASG NANO HTR. Область використання даної системи є достатньо широкою. Тому коли йдеться про каналізацію та водовідведення у багатоквартирних та індивідуальних житлових будинках, офісних будівлях, лікарнях, готелях і т. д., то система ASG NANO HTR легко може «закрити» це питання.

Окрім стандартного функціоналу, продукція має привабливі особливості та відмінності.

В якості основного матеріалу, із якого виробляються елементи системи є поліпропілен (РР Н). Він відповідає європейським стандартам DIN EN1451-1 та DIN 19560-10.

В розтрубі фітингів та труб розміщується ущільнююче кільце, яке складається з двох елементів – того ж поліпропілену РР Н та термопластичного еластомеру. Це кільце є головною особливістю системи каналізації ASG NANO HTR, тому що якість ущільнювачів впливає на простоту та швидкість створення з’єднань, а також на їх довговічність.

Підвищити ефективність допомагає запатентований змащувач, який забезпечує максимальне ковзання при монтажі та зберігає свої властивості навіть при температурі - 40°С. Нанесення змащувача на ущільнення відбувається на виробництві за допомогою роботів. Встановлення кілець в розтруби відбувається безпосередньо на заводі. Далі вони надходять до користувача в готовому до використання стані. Кільце є власною розробкою фахівців виробництва, про що свідчить патент №40898.

Труби ASG NANO HTR виробляються з покращених компонентів на базі поліпропілену та натуральних компонентів. Для ідентифікації матеріалу, зовнішнього діаметра, товщини стінки та іншої інформації на труби та фітинги наноситься відповідне маркування. Трубопроводи також мають розмітку по довжині. Завдяки цьому дуже зручно відміряти відрізок необхідної довжини. Розтруби мають посилений спеціальний профіль, чим досягається зміцнення конструкції.

До систем внутрішньої каналізації крім вимог щодо надійності висуваються й інші. Наприклад, протипожежний захист, шумоізоляція, хімічна стійкість, стійкість до впливу гарячої води та до займистості під час пожежі тощо. Продукція ASG NANO HTR повністю відповідає цим вимогам.

Елементи системи ASG NANO HTR виробляються в діапазоні діаметрів від 32 мм до 160 мм.

Отже, система ASG NANO HTR має такі переваги:

  • висока якість та привабливий зовнішній вигляд;
  • гарантія 15 років;
  • звукоізоляція на рівні 21 дБ (А);
  • зносостійкий внутрішній шар;
  • захист від механічних пошкоджень;
  • вогнестійкість (згідно DIN 4102 клас B1).

А якщо додати до цього той факт, що система каналізації ASG NANO HTR виробляється в Україні, то ми маємо продукт, який точно змінить сантехнічний ринок найближчим часом.

Більше інформації:

«СанТехРай»

Тел/факс: +38 (048) 734-47-57
E-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 355


Залишити коментар

Telegram