Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Центр енергоефективності КНУТД урочисте відкриття

Зображення освітньо-наукового центру енергоефективності, Київський національний університет технологій та дизайну запрошує вас до участі у відкритті освітньо-наукового Центру енергоефективності, яке відбудеться 7 червня 2018 року.

Основні напрями роботи Центру полягають у впровадженні технологій у сфері енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. Це навчальні курси, науково-технічні заходи, стажування та підвищення кваліфікації, акції та ініціативи, консультації, розробка готових рішень. У Центрі діятиме виставка енергоефективного обладнання та технологічних рішень для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об’єктів та інше.

Реєстрація гостей – з 10:30. Початок – об 11:00.

Відкриття Центру енергоефективності Київського національного університету технологій та дизайну відбудеться за адресою: м. Київ, провул. Євгена Гуцола, 4а (навчальний корпус № 5 КНУТД).

У відкритті Центру енергоефективності очікується участь представників Міністерства освіти і науки України, Мінрегіонбуду, Держенергоефективності, німецького товариства «GIZ», ICC Ukraine та інших громадських і міжнародних організацій.

Додаткову інформацію можна отримати у представника оргкомітету Інни Єрмоленко
тел.: +38 097 727-96-48, +38 044 256-84-27, osm@knutd.edu.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 947


Залишити коментар

Telegram