Центр енергоефективності КНУТД урочисте відкриття

Зображення освітньо-наукового центру енергоефективності, Київський національний університет технологій та дизайну запрошує вас до участі у відкритті освітньо-наукового Центру енергоефективності, яке відбудеться 7 червня 2018 року.

Основні напрями роботи Центру полягають у впровадженні технологій у сфері енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. Це навчальні курси, науково-технічні заходи, стажування та підвищення кваліфікації, акції та ініціативи, консультації, розробка готових рішень. У Центрі діятиме виставка енергоефективного обладнання та технологічних рішень для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об’єктів та інше.

Реєстрація гостей – з 10:30. Початок – об 11:00.

Відкриття Центру енергоефективності Київського національного університету технологій та дизайну відбудеться за адресою: м. Київ, провул. Євгена Гуцола, 4а (навчальний корпус № 5 КНУТД).

У відкритті Центру енергоефективності очікується участь представників Міністерства освіти і науки України, Мінрегіонбуду, Держенергоефективності, німецького товариства «GIZ», ICC Ukraine та інших громадських і міжнародних організацій.

Додаткову інформацію можна отримати у представника оргкомітету Інни Єрмоленко
тел.: +38 097 727-96-48, +38 044 256-84-27, osm@knutd.edu.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Просмотрено: 1 730


Оставьте комментарий

Telegram