Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Uponor Thermatop M нова стельова система для нагріву та охолодження

Система Uponor Thermatop M - це стельова система опалення та охолодження, що працює по принципу поверхневого випромінювання

Зображення Uponor Thermatop M

Компанія Uponor пропонує інноваційну систему Thermatop M - дуже проста в установці стеля для обігріву та охолодження житлових та комерційних будівель. Система заснована на стійкій до дифузії багатошарової композитної труби MLCP і складається зі стандартизованих модулів, які можуть бути швидко встановлені в звичайні стельові підконструкції без використання додаткових інструментів завдяки конструкції, що замикається.

Зображення приклад монтажу стельової системи опалення та охолодження

Фахівець по роботі із гіпсокартоном теж може самостійно встановити панелі. Кріпильні рейки спеціальної форми забезпечують дуже гарний контакт між трубами та гіпсокартоном і, таким чином, дозволяють досягти високих показників продуктивності. Крім простого планування та дизайну, установники можуть також створювати архітектурно привабливі безшовні та неспрямовані стелі для обігріву та охолодження в різних проектах, від будинків на одну сім'ю до великих комерційних будівель.

Система променистої стелі складається з окремих нагрівальних та охолоджуючих елементів, які доступні в п'яти стандартних довжинах модулів від 95 до 255 см. Ці регістри складаються з виготовлених машинним способом меандрів, в яких по 10 рядів багатошарових композитних труб MLCP розміром 16 x 2,0 мм за допомогою спеціально розроблених фіксуючих планок. Під час виробництва меандр труб також спресовуються в невеликий овал, збільшуючи опорну поверхню і, таким чином, покращуючи теплопередачу. Крім того, кріпильні рейки сконструйовані таким чином, що регістри висять трохи нижче за основу, що забезпечує дуже хороший контакт при кріпленні гіпсокартону.

Зображення схема опалення та охолодження стелею

Інноваційну стелю з підігрівом та охолодженням можна швидко та гнучко встановити, не вимагаючи додаткових інструментів. Для цього дуже легкі регістри можна легко повісити в CD-профілі звичайної стельової підконструкції, виконаної відповідно до DIN 18182 і DIN EN 14195. Кріпильні рейки просто замикаються, після чого модуль можна повторно вирівняти для точного позиціонування або навіть розібрати знову, якщо це необхідно. Як звичайно, для систем з композитних труб, регістри гідравлічно з'єднуються з одним або декількома водяними контурами, а потім прикріплюються до розподільного вузла за допомогою вставних або прес-з'єднувачів.

Стелі можуть бути сплановані та спроектовані будь-яким установником всього за кілька кроків.

Маючи холодопродуктивність 65 Вт/м² (Δϑ = 8 K) та теплопродуктивність 103 Вт/м² (Δϑ = 15 K), система променистої стелі підходить для всіх поширених застосувань у стандартних умовах. Завдяки гнучкій довжині модулів не тільки такі світильники, як лампи, димарі або гучномовці, можуть бути легко виключені зі стельового планування, але і можуть бути пристосовані навіть до приміщень з дуже складною геометрією. Крім того, розміри багатошарової композитної труби та пов'язані з цим низькі втрати тиску забезпечують можливість послідовного з'єднання кількох регістрів. Це також уможливлює більш просторі контури опалення та охолодження, так що потрібно менше колекторів, особливо у великих будівлях.

Характеристика системи:

  • Активні панелі для організації поверхневого стелевого опалення/охолодження;
  • Легкі конструкції та попередньо змонтовані модулі, що мають змінну довжину;
  • Високі характеристики тепло- та холодовіддачі;
  • Високий коефіцієнт звукоізоляції;
  • 100 % стійкі до дифузії кисню завдяки вмонтованим металопластиковим трубам;
  • Завдяки підвісній конструкції стелі залишається простір для організації інших систем (вентиляції, освітлення, сигналізації тощо).

Готові нагрівальні та охолоджуючі елементи з багатошарових композитних труб можна просто зафіксувати у звичайних стельових конструкціях.

Зображення Готові нагрівальні та охолоджуючі елементи з багатошарових композитних труб

Uponor Thermatop M дозволяє створювати навіть архітектурно складні безшовні та ненаправлені стелі для обігріву та охолодження.

Звукопоглинання

Значення звукопоглинання систем з видимим перфорована стельова панель з мінеральною ватою і без неї вказано на схемі праворуч як звукопоглинання коефіцієнт αS. Зважений коефіцієнт звукопоглинання αW розраховано відповідно до DIN EN ISO 11654.

Зображення звукопоглинання системи Упонор

*Примітка
Встановлення регістрів опалення/охолодження Uponor Thermatop M дуже незначно змінює рівень звукопоглинання порівняно зі стандартною стелею.

Отримати безкоштовну технічну консультацію та придбати систему стельового опалення та охолодження Uponor Thermatop M можна у офіційного дилера Uponor в Україні - компанії «САНСТОР УКРАЇНА».

Зображення компанія SANSTORE

03083, місто Київ, вул.Пирогівський шлях, будинок 34,
Тел.: 0-800-400-218
www.san-store.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 445

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram