Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Uponor Quick & Easy – технологія з’єднань «Швидко & Легко»

Три легкі кроки для монтажу системи Quick & Easy

Зображення монтаж UponorЩе на початку 70-х років ХХ століття інженери та дослідники Uponor тривалий час шукали систему труби і фітингу, яка б дозволила виключити додатковий елемент – ущільнювач, зберегти 100% надійність і герметичність протягом всього терміну експлуатації, прискорити та полегшити роботу монтажників, зберігши при цьому еластичність і гнучкість, так необхідні при укладанні в стяжку або під штукатурку.

Але провівши багато дослідів з трубами PE-X, що мають молекулярну пам'ять, необхідні параметри вдалося досягти тільки при використанні труби PE-Xа. Uponor вдосконалив її до показників, що дозволяють використовувати ексклюзивно з нашими трубами технологію з’єднань Quick & Easy. При розширенні труби Uponor PE-Xa за допомогою відповідного інструмента, вона має достатньо енергії, щоб повернутися протягом короткого проміжку часу до своєї первісної форми.

Зображення uponor трубы Ми використовуємо цю властивість, просто вставляючи в розширену трубу фітинг Quick & Easy. Матеріал самої труби виступає як ущільнювач і відбувається фіксація труби PE-Xa з фітингом Quick & Easy. Герметизація настає дуже швидко. 100% надійність з'єднання між фітингом і трубою відбувається без використання ущільнювачів. Шкідливі для здоров’я роботи, такі, як зварювання або пайка, залишились у минулому.

Зображення uponor ppsu При виробництві фітингів Q&E використовується латунь або полімер PPSU. Ці матеріали можуть застосовуватись як у системі водопостачання, так і в системі опалення чи охолодження, оскільки не пропускають кисень.

Системи Uponor здатні протистояти дії високого тиску і температури, можуть використовуватись у випадках як прихованого, так і відкритого монтажу та забезпечують максимальну безпеку, високу надійність і скорочення експлуатаційних витрат до мінімуму, а тому незамінні при монтажі всіх різновидів опалення, охолодження та водопостачання.

Відео. Монтаж та демонтаж фітингу у системі Uponor Q&E

Виняткові характеристики цих труб підтверджені практичними випробуваннями незалежних експертів (випробування проводилися в Німеччині з 1973 по 2003 роки під постійною дією температури 95°С і тиску 10 бар, тобто протягом 30 років зразки безвідмовно пропрацювали під максимальними навантаженнями (див. журнал KWD-globalpipe 107 від 20.01.2004), а також при експлуатації на будівельних об’єктах по всьому світу.

РОЗРАХОВУЙТЕ НА UPONOR З ТЕХНОЛОГІЄЮ З’ЄДНАНЬ QUICK & EASY!!!

Представнитцво Uponor GmbH в Україні

02105, м. Київ, пр-т. Миру, 15-а, оф.405
Тел.: + 38 044 20 979 09
www.uponor.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 7 456


Залишити коментар

Telegram