Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Універсальні лічильники води TAKT-15.02

Точність та збільшений міжповірочний інтервал побутових лічильників води – це безпосередньо стосується грошей споживача. Надійний, безкомпромісно якісний та точний лічильник води – сучасна відповідь на запит ринку

Зображення лічильник ТАКТ Валтек На даний момент на ринку пропонується доволі багато моделей лічильників води від різних виробників. Але споживач має бути впевнений в правильності свого вибору.

Універсальні лічильники води TAKT-15.02 від компанії Valtec призначені для вимірювання витрати питної холодної води або гарячої води згідно з ДСТУ 7525:2014, ДСанПіН 2.2.4-171-10 в побутових й промислових водопровідних мережах та відповідають вимогам «Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки» (Постанова КМ України №163 від 24.02.2016р.) та ДСТУ EN ISO 4064-1:2018, а також Технічній специфікації 20810646.110:2019ТС. Міжповірочний термін даних пристроїв від Valtec – 4 роки (на холодну та гарячу воду). Тобто лічильники даної конструкції забезпечують повну придатність до якості води з наших водогонів та тривалий час точно визначають об’єм спожитої води згідно з технічними вимогами, що діють в Україні. Ресурс лічильника – не менше 12 років.

Якість й відповідність надійних та точних лічильників TAKT-15.02 від Valtec підтверджена сертифікатом перевірки типу №24/2/В/1/326-19, датованого 24.04.2020 р. та виданого ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт»), яким дані пристрої віднесені до класу вимірювальних приладів.

Відео. Універсальний лічильник для холодної та гарячої води: характеристики та підключення

Конструктивно цей прилад з невеликими габаритами є вимірювачем з крильчатим механізмом. Полімерна крильчатка із склонаповненного ASB-пластику не змінює геометричні характеристики до 110°C, обертається всередині корпуса з нікельованої гарячештампованої латуні CW617N під дією потоку води, а відповідний механізм забезпечує передачу кількості обертів на восьмирозрядний обліковий механізм. Кремнієвий підп’ятник вісі крильчатки перешкоджає абразивному впливу шламу у воді на дотичні елементи. Лічильний механізм відокремлений від води. В корпусі розміщена сталева анодована екрануюча гільза для захисту магнітної муфти від зовнішніх магнітних та електромагнітних впливів. Монтувати лічильник Valtec можна вертикально та горизонтально.

Виробництво деталей лічильників з високоякісних матеріалів на заводі Valtec є повністю автоматизованим – від роботизованої обробки латунних корпусів, вироблених методом точного литва під тиском, до виготовлення власне деталей вимірювача.

Універсальний квартирний лічильник вимірює об’єм холодної та гарячої води з температурою від 0,5°С до 90°С. Діапазон вимірювання – R63 в горизонтальному положенні та R50 – у вертикальному. Умовний діаметр – 1/2″, номінальна витрата води – 1,6 м3 /год. Монтажна довжина приладу – 110 мм. Приєднувальна різьба – 3/4″.

До кожного лічильника заводом-виробником додається Декларація про відповідність з номером та датою Сертифіката перевірки типу партії лічильників. Саме ця дата, а не дата монтажу чи покупки, буде відліком для проведення подальших чергових повірок.

Більш детальна інформація на сайті: www.valtec.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 763

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram