Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

UKS-GROUP UKRAINE – компанія інженерного обладнання з пріоритетами якості, гарантії, швидкості та ціни

UKS-GROUP UKRAINE є виробником та постачальником трубопровідної, запірної, регулюючої арматури та деталей трубопроводу для систем тепло- та водопостачання, газопостачання, водовідведення, каналізації, а також пожежогасіння. Завдяки широкому асортименту займає лідируючі позиції на українському ринку

Продукція компанії UKS-GROUP UKRAINE використовується в комунальному господарстві, промисловому секторі, харчовій та хімічній сферах. Компанія відповідає за якість своєї продукції, що дозволяє виключити втрату грошей та часу клієнта, а також не поступатися в конкурентній боротьбі на ринку з продукцією європейських та вітчизняних виробників.

Зображення арматура uks-group

Кваліфікований персонал компанії допоможе правильно та в найкоротший термін підібрати необхідне обладнання для конкретного проекту. UKS-GROUP UKRAINE розглядає будь-які пропозиції щодо співпраці, а також оптового продажу за попередніми замовленнями з індивідуальним підходом.

UKS-GROUP UKRAINE: якість, ціна, гарантії та наявність продукції

Висока якість продукції компанії UKS-GROUP UKRAINE підтверджується реальними відгуками покупців. Всі вироби мають необхідні сертифікати якості та паспорти. Особливо цінними можна вважати відгуки практикуючих монтажників, які на власному досвіді переконалися в якості металу, точності підгонки в елементах виробів від найпростіших патрубків, фланців, до запобіжних клапанів, які потребують бездоганного виготовлення і точності спрацьовування.

Трубопровідна арматура, як і частини трубопроводів, виготовляються фабричним способом, із суворим контролем ОТК технологічного процесу ISO.

Ціни на продукцію, зазначені в категорії товарів на сайті компанії та в прайс-листі є завжди актуальними. Для постійних покупців розроблена прогресивно зростаюча система знижок. Ціни на оптові партії продукції формуються індивідуально.

Гарантія на весь асортимент продукції - до 24 місяців. Саме такий гарантійний термін становить з моменту придбання запірно-регулюючої арматури та елементів трубопроводів при дотриманні замовником всіх необхідних умов монтажу, експлуатації, транспортування та зберігання, викладених в технічному паспорті відповідної продукції. Це гарантує високу функціональність і тривалий термін експлуатації, не ставлячи під сумнів працездатність всього трубопроводу.
Гарантійне обслуговування включає безкоштовний ремонт, або заміну продукції постачальником протягом всього терміну дії гарантії.

Важливою перевагою є наявність представленого асортименту продукції на великій площі складських приміщень, що дозволяє клієнту швидко отримати вичерпну інформацію про продукцію яка є, а також зробити попередній резерв. Асортимент, що поставляється компанією, постійно розширюється, а специфікація товарів вдосконалюється виходячи з технологічних трендів, сучасних стандартів і бажань споживачів.

Зображення виготовлення арматури

Продукція компанії являє собою широкий асортимент інженерного обладнання, а саме: деталі для трубопроводу, різьбові фітинги, фланці, хомути ремонтні, запірні клапани, кульові крани, дискові затвори "Баттерфляй", запобіжні клапани, засувки, зворотні клапани, електромагнітні клапани, вантузи, фільтри осаджувальні та грязьовики, вібровставки, компенсатори, конденсатовідвідники, електроприводи, пневмоприводи, поліетиленові з'єднання і терморезисторні фітинги, ущільнюючі матеріали, лічильники для води.

Клієнти компанії UKS-GROUP UKRAINE

Цільові групи компанії є клієнти, що використовують продукцію в особистих цілях (сегмент b2с), інші бізнеси та підприємства (сегмент b2b), а також державні органи і установи (сегмент b2g).

За кожним клієнтом і партнером закріплюється істотна прогресивно зростаюча персональна знижка. При цьому, для корпоративних клієнтів існує спосіб погашення заборгованості з відстрочкою платежу.

Сервіс, обслуговування та підхід до клієнта

Команда UKS-GROUP UKRAINE безперервно здійснює роботу по нарощуванню асортименту, контролю якості продукції, сервісу, якості обслуговування замовника і підвищенню рівня задоволеності. До висококваліфікованих послуг також відносяться безкоштовні консультації, технічні поради і допомога висококваліфікованих фахівців при комплектації і реалізації різного роду нетипових заявок.

Компанія володіє потенціалом управління матеріальними потоками в процесі постачання і можливостями здійснення оптово-роздрібних поставок по світу в максимально короткі терміни. У співпраці з респектабельними торговельними марками, має можливість надати всі типорозміри трубопровідної арматури і фасонних деталей. У разі виникнення проблем у процесі монтажу або запуску обладнання, професіонали компанії готові виїхати на об'єкт для прийняття комплексного вирішення проблемної ситуації.

На даний момент на українському ринку UKS-GROUP UKRAINE займає лідируючі позиції за рахунок широкого асортименту, безпрецедентного співвідношення ціна-якість, відмінних і вигідних умов співпраці та індивідуального підходу до кожного клієнта.

UKS-GROUP UKRAINE

02088, м. Київ, Бортничі, вул. Левадна, 30
Тел.:
044 333-88-11
098 085-85-23
095 056-50-95
E-mail:office@uks-group.com.ua
www.uks-group.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 495


Залишити коментар

Telegram