Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Український енергетичний тиждень запрошує!

В Києві з 19 по 21 листопада 2018 р. в НСК «Олімпійський» в українській енергетиці відбудеться важлива подія року – «Український енергетичний тиждень’18». Тут зустрінуться найвпливовіші представники національних та іноземних компанії енергетичного сектору

Подія об’єднає чотири ключових форуми, які вже протягом трьох років збирають головних гравців ринку енергетики:

Зображення запрошуємо на Український Енергетичний Тиждень’18

IIІ «Український нафтогазовий інвестиційний форум ’18» | 19 Листопада;
ІІІ «Український форум з відновлюваної енергетики ’18» | 20 Листопада;
ІІ «Український форум з енергоефективності ’18» | 21 Листопада;
І «Український форум ОСББ ’18» | 21 Листопада.

Форуми стали постійним місцем зустрічей представників енергетичного сектора, українських та іноземних девелоперів, інвесторів, державних діячів та представниками фінансових організацій аби встановити бізнес-контакти та створити основу для прийняття важливих рішень, пошуку інвестиційних можливостей, обговорення розвитку та шляхів реформування ключових секторів енергетики.

Український нафтогазовий інвестиційний форум збере ключових експертів галузі провідних українських та міжнародних компаній для обговорення глобальних тенденцій розвитку та фінансування нафтового та газового сектору і ринку в Україні.

Український форум з відновлюваної енергетики проходитиме вже втретє. Цей захід вже набув широкого розголосу серед українських та міжнародних компаній завдяки актуальності теми альтернативної енергетики. Вітрова енергетика, сонячна та біоенергетика, а також інвестиційні можливості відновлюваної енергетики України – тематики, на яких сфокусуються експерти-доповідачі.

20 листопада в рамках Українського форуму з відновлюваної енергетики відбудеться окрема панель щодо розвитку вітроенергетичного сектору України, на який будуть розглянуті сучасні умови будівництва ВЕС в Україні та досвід роботи іноземних компаній на вітроенергетичному ринку України. В процесі дискусії будуть обговорюватися питання щодо відповідальності за небаланси для виробників електричної енергії на ВЕС та СЕС в рамках Закону України «Про ринок електричної енергії».

Завершуватимуть енергетичний тиждень буде ІІ Український форум з енергоефективності, разом з Українським форумом ОСББ.

Ключові спікери форумів: М. Барабаш, президент A7 CAPITAL; С. Савчук, голова, Держенергоефективності, В. Копполс, голова представництва в Україні фірми ENGIE; П. Тардье, головний спеціаліст з питань політики асоціації Wind Europe, М. Сисоєв, старший юрист з Dentons Kyiv, співголова Комітету з палива та енергетики в ЄБА України; Г. Гелетуха, голова правління Біоенергетичної асоціації України, А. Конеченков, голова правління Української вітроенергетичної асоціації, віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації; М. Лебедєв, партнер в GOLAW; Ю. Подоляк, комерційний директор IK NET; А. Абрамов, генеральний директор Photomate LLC; С. Ігнатьєв, засновник «Харківського енергетичного кластеру»; В. Гладун, генеральний директор СП «Полтавська газонафтова компанія», В. Білик, віце-президент A7 CAPITAL; М. Петрова, заступник директора представництва ЄБРР в Україні; Р. Морозов, директор департаменту в АБ «Укргазбанк»; Д. Арчетті, керівник з продажів технологічних рішень в Turboden S.p.A., А. Прокіп, експерт з питань енергетики Українського інституту майбутнього, Дж. Маліков, заступник голови державного агентства з альтернативних і відновлюваних джерел енергії Азербайджану та інші.

Висвітлюватиме події енерготижня буде й спеціалізований медіа-партнер – спеціалізований медіа-ресурс та друкований журнал «AW-Therm».

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 913


Залишити коментар

Telegram