Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Трубопроводи Giacoqest: проста надійність

Італійська компанія Giacomini пропонує на українському ринку систему трубопроводів Giacoqest з пластикових труб і латунних фітингів. Вона відрізняється надійністю, довговічністю, простотою монтажу. Продукція призначена для систем холодного і гарячого водопостачання, а також високотемпературного радіаторного або низькотемпературного поверхневого опалення

Giacomini Система Giacoqest створена на базі труб із зшитого поліетилену PE-x, що характеризуються високою надійністю, міцністю та, одночасно, гнучкістю, витривалістю до дії високих температур. Труба стійка до пошкоджень внаслідок заморожування або гідравлічного удару, не піддається корозії (не пошкоджується внаслідок електролізу та при низькому рівні pH води). На її рівній внутрішній поверхні не утворюється мінеральних вапняних відкладень.

За рахунок гнучкості труб зменшується число з’єднань, і, як наслідок, збільшується надійність. А мала вага сприяє зниженню витрат на транспортування.

Відео. Система трубопроводів та фітингів, вибробництво в Італії

Термін служби виробів становить до 50 років, у залежності від режиму використання, а коефіцієнт лінійного розширення при 100°C – 2,0 • 101/K. Труби Gaicoqest зберігають гнучкість до температури 0°С. Максимальна робоча температура при експлуатації – до 90°С (короткочасно витримують до 100°С). Труби поставляються у кількох типорозмірах – діаметром 1, ¾ та ½ дюйма, – з кисневим бар’єром або без нього. Товщина стінки – від 1,78 до 3,18 мм, у залежності від розміру. Форма поставки – в бухтах або відрізками довжиною 4 м.

Для з’єднань труб пропонуються фітинги з латуні, що не виділяє шкідливих речовин (під час виробництва здійснюється процес вимивання свинцю з поверхневого шару) і тому вони дозволяються до використання в системах питного водопостачання. Виробляються з’єднання у відповідності до американських стандартів ASTM. Монтаж фітингів – швидкий і зручний, здійснюється за допомогою фіксації пластичного обтискного кільця з міді. Мінімальна температура для монтажу становить мінус 10°С.

Пропонуються різні типи трійників, перехідників, а також кульові крани (з ручкою-метеликом чи важелем), заглушки, колектори з різною кількістю входів і виходів. У каталозі представлені також трійник і кутник з хромованими трубками.

Система Giacoqest комплектується простим і доступним інструментом. Це, насамперед, кліщі із загартованої сталі. Вони мають фабричне налаштування для отримання правильного обтиску. Набір включає також сталевий шаблон для перевірки кожного з’єднання. Він дозволяє дуже точно, з допуском 0,05 мм, контролювати процес монтажу. Для рівного відрізання труби, без задирок, в комплекті пропонується різак. Передбачений також інструмент для видалення обтискних кілець.

Усі продукти та компоненти, що поставляються Giacomini, відповідають вимогам європейських директив 1994/44/CE, 2001/95/CE і CEE 85/374. Зокрема, висока якість підтверджується тим, що на трубопровідні системи виробником надається 10 років гарантії. І, нарешті, ще однією незаперечною перевагою Giacoqest є досить демократична, як для європейського виробника, ціна. Тим більше, що, як відомо, всі продукти компанії зроблені виключно на підприємствах, розташованих в Італії.

Офіційний представник Giacomini S.p.A. в Україні:
«А-КВАТТРО»

м. Ужгород вул. Швабська 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01, +38 (050) 317-97-07
e-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 010


Залишити коментар

Telegram