Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Трубна система Giacomini GX

Новинка від компанії Giacomini (Італія) – універсальна трубна система GX, призначена для систем опалення, охолодження або водопостачання. Вона складається з комбінації поліетиленових труб, латунних фітингів і полімерних монтажних кілець. Головні особливості – висока надійність та якість, простота монтажу, прискорене введення в експлуатацію

Giaco1 Нова система включає труби із «зшитого поліетилену» PE-X з товстою і тонкою стінкою (клас 1, 2, 4, 5), діаметрами від Ду16 до Ду40. Фітинги особливого профілю, що застосовуються – з латуні. Монтажні кільця – із технополімеру.

Система GX характеризується робочим тиском 10 бар для всіх класів експлуатації із 5-м включно (робоча температура до 100°C). Вона розрахована на термін експлуатації 50 років.

Труби PE-X не кородують та вирізняються малою проникністю кисню через стінки. Так званий «сілановий» спосіб зшивання поліетилену забезпечує щільну тривимірну молекулярну решітку, що гарантує високу міцність та стійкість до хлорованих розчинів.

Технологічні процеси виробництва труб забезпечують отримання абсолютно нетоксичного продукту, тому система відповідає найсуворішим санітарно-гігієнічним вимогам для постачання питної води.

Завдяки великому прохідному перетину фітингів та малій шорсткості внутрішньої поверхні труб система має дуже малий гідравлічний спротив, що знижує загальні експлуатаційні витрати.

Монтаж – простота і надійність

Конструкція з’єднань системи GX дозволяє малою кількістю елементів зібрати схему будь-якої складності. Технологія монтажу базується на принципі еластичності і молекулярної пам'яті полімерних матеріалів.

З'єднання відбувається за рахунок розширення труби зі встановленим на ньому пластиковим кільцем. Таким чином всі компоненти стають єдиним цілим, що гарантує надійність з'єднання. А відмова від гумових кілець-ущільнювачів зменшує ризик протікання.

Слід особливо відзначити зручність монтажу, адже потрібен всього один інструмент – розширювач. Немає необхідності проводити натяг або обтиск монтажної гільзи. Середній час, що витрачається на з'єднання – 25 секунд. Це швидше, ніж для більшості систем на ринку.

Випробування трубопроводів можна проводити вже через 30 хвилин після виконання останнього з'єднання (при температурі +5°C і вище). Таким чином прискорюється введення системи в експлуатацію. Максимальний тиск тесту – 15 бар.

Економія та якість

Особливості конструкції, монтажу та вводу в експлуатацію систем GX зумовлюють економію коштів. Крім того, безпосередньо сам виріб має невисоку вартість за рахунок того, що Giacomini самостійно виробляє полімерну трубу і латунний фітинг, в промислових масштабах.

Щоденно понад 1000 співробітників на трьох заводах компанії Giacomini в Італії з виробництва арматури та на сучасному підприємстві з виготовлення полімерних труб продукують більше ніж 6000 найменувань виробів. З них 80% експортуються у більше ніж 100 країн світу. Система управління якістю підприємства запроваджувалася протягом десятиліть, в результаті чого отримані сертифікати, відповідно до стандартів UNI EN ISO 9001, OHSAS 18001 і UNI EN 14001.

Контакти в Україні:
Тел. +38 (044) 232-48-08
info.ukraine@giacomini.com
http://ua.giacomini.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 310


1 коментар

  • А замоноличивать можно, интересно? В теплый пол, например?

4
4
4
Залишити коментар

Telegram