Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Трубам Uponor PEX виповнюється 50 років

У 1972 році компанія Uponor була першою у світі, що запустила у масове виробництво труб із зшитого поліетилену PEX, здійснивши революцію у всій галузі. З того часу минуло 50 років, протягом яких труби довели свою довговічність, універсальність, незамінність. Й сьогодні їх актуальність не стала меншою – труби PE-Xa залишаються основою для подальших інновацій

Зображення труба Uponor-PEX-a У вересні 1972 року компанія Uponor (раніше Wirsbo) була першим у світі виробником, що запустила у масове виробництво труби зі зшитого поліетилену – на той момент це стало революцією у галузі. Від тоді й до сьогодні цей міцний і неіржавіючий матеріал продемонстрував свою довговічність і надійність: стійкий до заломів та механічних впливів, здатний витримувати як мінусову так і критичну плюсову температуру, витримувати декілька циклів замерзання та розмерзання.

Труба Uponor PEX-a стала єдиною у світі, яка пройшла унікальне випробування під тиском 10 бар у герметичній камері. Труба весь час тестування безперервно знаходилась під тиском, а загальний час випробувань склав 250566 годин або 30 років!

З 1970-х років й до сьогодні труби РЕ-Ха стали стандартом у галузі, що мав безпосередній вплив на її формування та розвиток. За ці 50 років було вироблено та змонтовано по всьому світу понад шість мільярдів метрів труб PEX, що дозволило нам встановити рекорд, який на сьогодні залишається неперевершеним.

Спочатку труби PEX використовувались лише для укладання «теплих підлог», сьогодні ж їх застосування стало значно ширшим: в різних системах охолодження, опалення та водопостачання побутових та висотних будівель, для зовнішніх мереж тощо.

Гнучкість матеріалу робить монтаж труб особливо легким. Окрім унікальних хімічних та гігієнічних характеристик, Uponor PEX-а також має вдосконалену молекулярну пам’ять, так званий «ефект пам’яті», що дозволяє швидко виконувати надійні та довговічні з’єднання з фітингами Uponor Q&E без ущільнювачів, що вперше були випущені в 1994 році: після розширення, труби самостійно ущільнюють фітинг.

А ви знали, що за правильного виконання місця з’єднань є найбільш надійними ланками системи? Це все дозволило компанії Uponor стати першою у світі, що надає гарантію не на окремі продукти, а на всію систему вцілому.

Й сьогодні труби Uponor PEX є відмінною базою для інновації, що позитивно впливають на збереження навколишнього середовища. На початку цього року компанія Uponor запустила у масове виробництво перші в світі труби PEX на основі біосировини із сертифікацією ISCC – труби PEX Pipes Blue. До їх створення спонукало бажання зменшити викиди вуглекислого газу у навколишнє середедовище, одночасно зберігаючи ту ж продуктивність, характеристики та якість, що й було досягнуто – до 90% менше викидів вуглецю на всіх етапах її життєвого циклу.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 325 / 2022-09-27 17:35:41

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram