Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Універсальна багатошарова труба TECE

Коли ми бачимо вздовж утворюючої лінії труби різноманітні символи, важливо розуміти, що саме нанесено у вигляді маркування, та наскільки дана труба підходить для виконання поставленого завдання

На прикладі трубної системи TECEflex розглянемо позначення, нанесені у вигляді маркування на багатошарову універсальну трубу TECE (Німеччина) для систем водопостачання. Система TECEflex – це універсальні труби із зшитого поліетилену PE-Xc, які можуть використовуватися для систем опалення, водопостачання, постачання стисненого повітря та газопостачання. Доступні діаметри від 16 до 63 мм. Для з'єднання труб застосовуються якісні фітинги із латуні, бронзи та PPSU з технологією аксіальної запресовки без використання ущільнюючих кілець. Труби та фітинги пройшли всі необхідні сертифікаційні випробування як в ЄС, так і в Україні. Термін служби – мінімум 50 років. Система TECEflex включає широкий асортимент типорозмірів самих труб, а також фітингів до них, додаткових блоків та елементів.

Зображення маркевання труби TECEflex Для розшифрування позначень, що нанесені на трубу, найкраще для цього звернутися до діаграм, які послідовно відображають маркувальні символи вздовж труби (зверху вниз).

Позначення класів експлуатації в маркуванні труб cl.1, cl.2, cl.4, cl.5 (гаряче та холодне водопостачання, низько - та високотемпературне опалення) відповідає ДСТУ Б В.2.7-149:2007.

Продукція німецької компанії TECE за багато років використання добре зарекомендувала себе в Європі, тепер вона популярна і в Україні. Важлива особливість продукції – якщо будуть потрібні деталі або елементи для заміни або для модернізації існуючої інженерної системи, то необхідні компоненти трубної системи будуть доступні протягом 25 років від дати продажу!

Гарантія якості і умов поставки може бути забезпечена придбанням самих труб і складових трубної системи тільки у авторизованих партнерів TECE, які мають всі необхідні сертифікати якості та відповідності.

Авторизований дистриб'ютор в Україні продукції TECE – компанія «СП УДТ» www.santehnika.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 489


Залишити коментар

Telegram