Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Універсальна багатошарова труба TECE

Коли ми бачимо вздовж утворюючої лінії труби різноманітні символи, важливо розуміти, що саме нанесено у вигляді маркування, та наскільки дана труба підходить для виконання поставленого завдання

На прикладі трубної системи TECEflex розглянемо позначення, нанесені у вигляді маркування на багатошарову універсальну трубу TECE (Німеччина) для систем водопостачання. Система TECEflex – це універсальні труби із зшитого поліетилену PE-Xc, які можуть використовуватися для систем опалення, водопостачання, постачання стисненого повітря та газопостачання. Доступні діаметри від 16 до 63 мм. Для з'єднання труб застосовуються якісні фітинги із латуні, бронзи та PPSU з технологією аксіальної запресовки без використання ущільнюючих кілець. Труби та фітинги пройшли всі необхідні сертифікаційні випробування як в ЄС, так і в Україні. Термін служби – мінімум 50 років. Система TECEflex включає широкий асортимент типорозмірів самих труб, а також фітингів до них, додаткових блоків та елементів.

Зображення маркевання труби TECEflex Для розшифрування позначень, що нанесені на трубу, найкраще для цього звернутися до діаграм, які послідовно відображають маркувальні символи вздовж труби (зверху вниз).

Позначення класів експлуатації в маркуванні труб cl.1, cl.2, cl.4, cl.5 (гаряче та холодне водопостачання, низько - та високотемпературне опалення) відповідає ДСТУ Б В.2.7-149:2007.

Продукція німецької компанії TECE за багато років використання добре зарекомендувала себе в Європі, тепер вона популярна і в Україні. Важлива особливість продукції – якщо будуть потрібні деталі або елементи для заміни або для модернізації існуючої інженерної системи, то необхідні компоненти трубної системи будуть доступні протягом 25 років від дати продажу!

Гарантія якості і умов поставки може бути забезпечена придбанням самих труб і складових трубної системи тільки у авторизованих партнерів TECE, які мають всі необхідні сертифікати якості та відповідності.

Авторизований дистриб'ютор в Україні продукції TECE – компанія «СП УДТ» www.santehnika.com.ua

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 2 386


Залишити коментар

Telegram