Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нова версія труби ASG Nano Ag

Ми живемо у світі, який швидко змінюється. Часи, коли можна було досягти успіху з однією версією продукту давно минули. Тому для будьякої компанії, котра створює та реалізує свій продукт є лише один шлях в майбутнє – це постійний розвиток та модернізація. Саме тому компанія «СанТехРай» постійно тримає курс на модернізацію та вдосконалення

Зображення конструкція труби ASG Nano Ag Приклад оновлень – нова версія труби ASG Nano Ag від бренду ASG-Plast. Основною сировиною для виготовлення цієї труби був і є поліпропілен. Однак цей полімер буває різним. Донедавна ППР поділявся на 3 основних типи. І саме третій тип (PP-R type 3) був основним матеріалом для виготовлення всіх елементів трубопровідної системи від бренду ASG-Plast.

Однак декілька років тому був розроблений та успішно почав застосовуватися четвертий тип поліпропілену – PP RCT. Тепер труба ASG Nano Ag буде виготовлятися саме з цього матеріалу.

Переваги полімеру нового типу

Матеріал PP RCT ще має таку назву – термостабілізований рандом-сополімер поліпропілену та характеризується покращеними властивостями термостійкості та довговічності.

Цього вдалося досягнути завдяки змінам «пластика» на молекулярному рівні. Кристалічна решітка PP-R має суттєві відмінності. В результаті вдалося відійти від хаотичного (рандомного) сполучення молекул пропілену та створити макромолекулу з більш впорядкованими з’єднаннями ланцюжків молекул. Внаслідок цього молекули в загальній масі матеріалу стали розташовуватися щільніше, й завдяки цьому матеріал набув дещицю нових властивостей, тому саме цей матеріал тепер буде основним при виготовленні труби ASG Nano Ag.

Щільність поліпропілену 3 типу становила 0,895 г/см³, а у PP RCT – вже 0,905. Також збільшився модуль пружності – з 800 Н/мм² до 900 Н/мм². А от коефіцієнт лінійного розширення та теплопровідність залишилися без змін.

Важливість клейового шару Monolith

Труба ASG Nano Ag має п’ятишарову конструкцію – 2 шари поліпропілену, що розділені алюмінієвою стрічкою. З’єднуються вони завдяки двом шарам клею (адгезиву). Від клею залежить якість та однорідність конструкції. ASG-Plast досягає максимальної надійності завдяки нанесенню клею товщиною понад 0,1 мм на кожну зі сторін алюмінієвої стрічки.

Цю надійність підтверджено тестом на щільність клею згідно ДСТУ Б.В.2.25-36:2007. Результати тесту показують подвійне перевищення межі стандарту 25 Н/см². Показник у Nano Ag – 50 Н/см², тобто зчеплення шарів має подвійний запас міцності.

З’єднання алюмінієвої стрічки

На відміну від більшості аналогів на ринку, труба ASG Nano Ag має шар алюмінію, який зварюється по всій довжині, що не дає можливості потрапляти кисню в трубу. Це рішення надає трубам правильної форми та цільність конструкції при будь-якому тепловому розширенні під час всього терміну експлуатації.

Товщина алюмінієвого шару

Товщина алюмінію впливає на здатність труби працювати при високих значення температури теплоносія. Для цього ASG-Plast адаптував товщину шару алюмінію для кожного розміру труби. Чим більший діаметр – тим товстіший цей шар, та, в залежності від діаметра, товщина алюмінієвого шару в нових трубах ASG Nano Ag становить від 0,25 до 0,65 мм. Лінійне подовження труби ASG Nano Ag лише на 3 % більше, ніж у сталевої труби.

«Сан Тех Рай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове, 462 км автодороги Київ-Одеса
Тел./факс: +38 (048) 734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 476


Залишити коментар

Telegram