Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Настінний газовий котел Baxi ECO Compact

Компанія BAXI, провідний європейський виробник опалювальної техніки, представляє новинку 2014 року - настінний газовий котел п'ятого покоління ECO Compact - продовження добре відомої в Україні серії Fourtech

Baxi200 Котел ECO Compact являє собою унікальне поєднання якості, функціональності і елегантності, відрізняючись від усіх попередніх котлів ще більш компактними розмірами (700х400х298 мм), легкістю в установці, використанні і обслуговуванні.

Крім компактних розмірів безперечною перевагою котла ECO Compact є кнопкове управління і зручний в користуванні широкий рідкокристалічний дисплей. Цифрова панель керування безперервно і точно відображає як поточний стан котла, так і встановлювані параметри. Ясні і прості символи роблять управління котлом простим і зрозумілим.

Інноваційним рішенням стало застосування системи адаптації потужності та контролю тяги. Автоматика, одержуючи сигнали від іонізаційного електрода і датчика температури димових газів, аналізує повноту згоряння палива. За результатами такого аналізу котел або працює в нормальному режимі, або підлаштовується до ненормованим умовам подачі повітря та димовидалення. Нова система адаптації потужності ECO Compact дозволила відмовитися від застосування пневмореле і пристрою Вентурі.

Нова серія котлів BAXI виконана тільки з закритою камерою згоряння і складається з п'яти моделей, які відрізняються по виробленої теплової потужності для системи опалення та з виробництва гарячої води. Є одноконтурні і двоконтурні моделі. Одноконтурні моделі можуть бути підключені до зовнішнього бойлера непрямого нагріву.

Котли ECO Compact оснащені електронною системою самодіагностики, яка дозволяє визначити різні несправності в роботі системи опалення.

Монтажні та обслуговуючі організації гідно оцінять надзвичайну зручність і простоту обслуговування котлів ECO Compact. Завдяки ретельно продуманій внутрішньої конструкції котла доступ до всіх компонентів здійснюється тільки через передню панель. Особлива конструкція кріплення бічних панелей забезпечує безперешкодний доступ до всіх вузлів котла. Додатковим плюсом є застосування швидкорознімних з'єднань гідравлічних вузлів і нова компоновка розширювального бака, що полегшує обслуговування обладнання. Навіть якщо сам котел вбудований в меблі і повністю закритий з усіх бічних сторін, будь-яка внутрішня деталь котла може бути легко і швидко знята без демонтажу самого котла.

Дана серія котлів адаптована до вітчизняних умов і стійко працює в діапазоні живлячої напруги 170-270 В, а також при зниженні вхідного тиску газу до 4 мбар.

Автоматика котла забезпечує максимальний рівень безпеки в різних умовах експлуатації. Для зручності опалювання приміщення і економії витрати палива в котлах ECO Compact передбачена можливість підключення датчика вуличної температури, керуючого роботою вбудованої погодозалежною автоматики. У цьому випадку електроніка котла автоматично змінює значення температури системи опалення в залежності від вуличної температури. Також є можливість підключення кімнатного термостата. Завдяки наявності двох діапазонів регулювання в системі опалення 45/75 градусів котел може працювати як у класичній системі опалення, так і в режимі «теплих підлог». Збережена функція захисту від замерзання. Реалізована можливість диспетчеризації для виведення сигналу про аварію.

Компактний, економічний, надійний котел ECO Compact, розроблений з використанням новітніх інноваційних рішень, здатний задовольнити запити самих вибагливих і вимогливих споживачів.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 399


Залишити коментар

Telegram