Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Традиції якості BAXI - котел ECO 4s

BAXI SPA займається виробництвом обладнання для опалення і гарячого водопостачання вже більше ніж 50 років. Асортимент продукції, яку випускає BAXI SPA, включає настінні та підлогові опалювальні газові котли. Будучи одним з провідних європейських виробників в області опалення, компанія BAXI SPA намагається максимальним чином задовольнити запити своїх клієнтів. BAXI SPA регулярно оновлює і розширює модельний ряд своєї продукції і завжди пропонує саме сучасне і довершене обладнання

Baxi Сьогодні BAXI представляє нову модель котла, який отримав назву ECO 4s. Ця лінійка є розвитком і удосконаленням моделей четвертого покоління, вже відомої на ринку України лінійки котлів ECO Four. Випускаються моделі одноконтурні з закритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт, двоконтурні з відкритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт, а також двоконтурні з закритою камерою згоряння, потужністю 10, 18, 24 кВт. Котел має роздільні теплообмінники, первинний зроблений з мідних патрубків з кремній-алюмінієвим покриттям для покращеної тепловіддачі, а вторинний - пластинчастий теплообмінник, виконаний з нержавіючої сталі.

Модель ECO 4s один із самих компактних котлів в модельному ряду BAXI. Габаритні розміри котла 730х400х299 мм. Це дозволяє встановлювати його в любому зручному місці.

Завдяки новій конструкції камери згоряння, первинного теплообмінника та новій системі димовидалення розробникам BAXI ECO 4s вдалося отримати високий ККД котла. Модель котла з закритою камерою згоряння отримала три зірки по енергоефективності згідно європейських норм 92/42/СЕЕ. Це максимальні показники, які може досягти котел з закритою камерою згоряння.

Котел оснащений великим РК-дисплеєм, на якому можна бачити всю інформацію про режими роботи котла. Ця інформація, а також інформація про аварійні випадки відображається у вигляді символів і цифр, які дають чітке розуміння про відбувається хід роботи котла. Керування котлом відбувається за допомогою кнопок. Можливо швидко змінити температурні параметри котла, переключати котел у різні режими роботи, перезапустити котел, а також швидко вивести необхідну інформацію на дисплей за допомогою кнопки INFO. В режимі INFO можна побачити інформацію про задану і реальну температуру опалення і ГВП, температуру на вулиці (при підключеному зовнішньому датчику), поточну потужність котла, розхід води в системі ГВП, а також побачити код останньої помилки, яка сталася в роботі котла.

BAXI ECO 4s оснащений сучасною електронікою, яка спеціально була розроблена для важких умов експлуатації. В новій електронній платі була реалізована можливість стабільної роботи котла при пониженні напруги в мережі до 170 В.

В котлі BAXI ECO 4s електроніка має ступінь захисту IPx5D. Отже котел має максимальний захист від попадання води і пилу в електронну частину.

Для цього котла була розроблена спеціальна компактна гідравлічна група, яка виготовлена з пластику. Електричний триходовий клапан розміщений на стороні повернення з системи опалення, це дозволяє зменшити температурний вплив на клапан. Гідравлічна група має вбудований вхідний фільтр, а також фільтр повернення з системи опалення. Ці фільтри можна легко знімати для чистки або заміни. BAXI ECO 4s оснащений датчиком-розходоміром ГВП, це дозволяє котлу регулювати свою потужність в залежності від розходу побутової води. При цьому підвищується комфорт і швидкість реакції котла на зміну розходу ГВП.

Котел може працювати в двох температурних режимах – 30-85°С для традиційних систем з радіаторами і 30-45°С для систем «теплих підлог». Вбудований кліматичний регулятор дозволяє (при підключенні датчика зовнішньої температури) вибирати температуру опалення в залежності від зовнішньої температури. Це збільшує комфорт та ефективність при роботі котла та зменшує споживання газу.

Зараз все більшу популярність набуває використання сонячної енергії, і тому котел BAXI ECO 4s має можливість підключення до систем сонячних колекторів. BAXI розробила спеціальний комплект, котрий переключає воду на котел тільки у випадку, якщо її температура нижча за задану.

Одноконтурні моделі котла можливо легко підключити до зовнішнього накопичувального бойлера. Температура в бойлері може регулюватися напряму з контрольної панелі котла.

Котел оснащений всіма системами захисту, в тому числі системою проти замерзання в контурах опалення та ГВП і системою проти блокування триходового клапану і насосу. Також в котлі встановлені захисний термостат від перегріву води в первинному теплообміннику, пресостат в системі опалення від пониженого тиску води, а також датчики контролю за безпечним видаленням продуктів згоряння.

Котел BAXI ECO 4s повністю адаптований до вітчизняних умов. Він надійно працює при пониженні вхідного тиску природного газу до 5 мбар, забезпечуючи не менше 50% потужності. Можливе також налаштування котла для роботи на скрапленому газі.

Стратегічним напрямком розвитку холдингу BAXI SPA є розвиток українського ринку і закріплення лідируючих позицій BAXI в Україні. Ми сподіваємось, що наша продукція займе почесне місце в своєму сегменті ринку і буде належним чином оцінена українським споживачем.

Котельне обладнання BAXI зігріє ваш дім і зробить його комфортним і сучасним.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 892


Залишити коментар

Telegram