Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Термоакустичний перетворювач для стабільного опалення та охолодження будівель

Для опалення та охолодження будівель потрібні величезні обсяги енергії, на які наразі припадає майже половина світового споживання енергії та 40% глобальних викидів вуглекислого газу (CO2), пов’язаних з енергетикою. Крім того, експерти прогнозують, що потреби в опаленні та охолодженні житлових і комерційних будівель продовжуватимуть зростати на 80% до 2050 року. Значна частина цього зростання пов’язана зі стрімкою урбанізацією та зростанням населення та впливом від нестабільної погоди через глобальне потепління

Зображення Термоакустичний перетворювач Термоакустична технологія для опалення та охолодження будівель використовує тепло від сонячної енергії або відпрацьоване тепло для перетворення його в електроенергію від взаємодії коливань і тиску акустичних хвиль. Тепер з’явилися пристрої для генерації електроенергії, що працюють навіть за низьких рівнів тепла, що робить систему придатною для рекуперації тепла та малопотужних застосувань.

Компанія SoundEnergy з Нідерландів успішно розробила термоакустичний перетворювач енергії (THEAC-25) для перетворення відпрацьованого тепла в холодне повітря. Пристрій вловлює відпрацьоване тепло та продукує холод з потужністю від 25 до 40 кВт для охолодження повітря або води до температури до -25 °C.

В THEAC-25 використовується як робоче тіло третій за поширеністю газ у нашій атмосфері – аргон, що робить пристрій екологічно чистим, враховуючи, що потенціал глобального потепління аргону дорівнює нулю (GWP=0).

Крім того, THEAC-25 не має дорогоцінних металів або рідкісних матеріалів, що також зменшує непрямі загальні викиди вуглецю. Система має приблизно 30-річний термін служби, і її потрібно перевіряти лише раз на рік. Виробництво THEAC‑25 відповідає Директиві ЄС щодо обладнання під тиском (PED) і сертифіковано Lloyd’s.

Технологія вже впроваджена в численні системи опалення та охолодження. Наприклад, установку нещодавно встановили на даху нової шкільної будівлі в Делдені, Нідерланди, відомої як IKC Magenta. Система забезпечуватиме сонячне охолодження кліматичної системи будівлі. Завдяки установці THEAC у будівлі IKC Magenta, цю будівлю було номіновано на «Голландську премію сталого будівництва».

Джерело: AZoCleantech

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 116


Залишити коментар

Telegram