Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Тепловий насос для гарячого водопостачання

У наш час все більше в системах опалення та водопостачання набирає обертів тенденція використання ефективної техніки. Окремим напрямком є застосування теплових насосів. Ці пристрої наразі вживаються у різних напрямках, з’являються нові розробки та збільшується асортимент. Одна із новинок – тепловий насос Tweetop EcoHeatPro, який на теренах України презентує компанія «СП УДТ»

Зображення Тепловий насос Tweetop EcoHeatPro для гарячого водопостачання Особливістю пристрою EcoHeatPro є те, що він призначений для системи гарячого водопостачання. Він застосовується як в домашніх умовах, так і в закладах харчування – кафе, бари, ресторани. Їх можна з’єднувати в блоки (паралельне підключення) та застосовувати на об’єктах із великою потребою в гарячій воді – басейни, спортивні зали і т.ін.

Принцип роботи побудований на використанні відпрацьованої енергії. Джерело таких «відходів» енергії можна легко знайти в будь-якій будівлі. Це, наприклад, повітря, що має видалятися назовні для повітрообміну при вентиляції. Воно має стабільну температуру (близько 20°С) протягом всього року. Тепловий насос для ГВП відбирає тепло у «зворотного» повітря, «рекуперує» його та передає його воді.

Тепловий насос EcoHeatPro складається із двох поєднаних в єдиний блок елементів – компресорного блоку (верхня частина) та баку-акумулятору води (нижня частина). До верхньої частини приєднуються два повітроводи – вхідний та вихідний. Тепловий насос комплектується компресором Hitachi.

Резервуар одночасно є теплообмінником та нагрівачем. На зовнішній стороні резервуара під його теплоізоляцією розташований змійовик, завдяки якому відбувається нагрівання води. Даний змійовик є конденсатором компресорного теплового насоса. Об'єм резервуара із теплоізоляцією для мінімізації втрат тепла залежить від моделі – 200 або 300 літрів. Матеріал буферної ємності – емальований бак або неіржавіюча сталь. Також бак комплектується магнієвим анодом.

За рахунок наявності додаткового теплообмінника 1,5 м2, до резервуару можна також підключити додаткове джерело тепла, наприклад, газовий, масляний або твердопаливний котел, а також систему сонячних термальних колекторів.

Для правильної роботи теплового насосу необхідно забезпечити його належним потоком вентиляційного повітря (~ 350 м3/г). Недостатня кількість вентиляційного повітря, що подається в тепловий насос, робить його роботу неефективною, що врешті призведе до аварійного вимкнення.

Кращим місцем для установки теплового насосу буде приміщення, в якому вільно можна організувати потік вентиляційного повітря із усієї будівлі, наприклад, технічне приміщення або гараж. Робоча температура зовнішнього повітря від мінус 7°С до +45°С.

Потужність теплового насосу для нагрівання води складає 1,8 кВт. Максимальна температура води – 60°С. Гарантія – 5 років.

Тепловий насос має просте та зручне керування завдяки інтелектуальному контролерові на базі швидкодіючого мікропроцесора. Значення COP складає 3,91, згідно EN 255.

За більш детальною інформацією звертайтеся до офіційного представника в Україні – компанії «СП УДТ».

www.heatstar.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 426

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram