Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Теплові насоси Yutaki S та Yutaki S Combi типу «повітря-вода» – новинки від Hitachi

Кожного року Hitachi презентує нові рішення для опалення та кондиціонування. Щоразу це суттєвий крок вперед, навіть враховуючи досконалість та інноваційність вже наявних лінійок. Що нового для кондиціонування та клімат-контролю від Hitachi у 2022 році?

Теплові насоси «повітря-вода» – потужність, керованість, сертифікована якість

Теплові насоси Hitachi типу «повітря-вода» Yutaki S та Yutaki S Combi – це визнані бестселери бренду Hitachi. Оновлений Yutaki S відзначається найширшим діапазоном потужності на ринку: від 4,3 до 24 кВт. Новий Yutaki S Combi можна назвати найкомпактнішою моделлю «все в одному». Блок S Combi має розміри менше ніж 600х600 мм, при цьому має вбудований новий бак з нержавіючої сталі місткістю 220 л.

Зображення тепловий насос Yutaki S Combi Обидві моделі Yutaki S та Yutaki S Combi мають у 2022 р. наступні особливості:

  • Можлива комбінація з бойлером, сонячними панелями, басейном тощо – всі елементи керування вбудовані в стандарт Hitachi Yutaki.
  • Широкий діапазон ефективності. COP дорівнює 5,25, EER 5,4. Сезонна ефективність досягає A+++. Можлива робота при зовнішній температурі від – 25°C до + 60°C.
  • Блоки Plug&Play, легка та швидка установка. Забезпечено легкий доступ до всіх компонентів, доступні ексклюзивні функції РК-контролера (Майстер, Live View, меню введення в експлуатацію).
  • Європейський дизайн. Оптимізована інтеграція у будинок, зменшення залученої площі у просторі.
  • Сертифіковано Keymark. 100% діапазону HP сертифіковано Keymark – унікальним європейським сертифікатом, який гарантує найвищий рівень якості та продуктивності.
  • Моделі з холодоагентом R32 – холодоагент з низьким рівнем ПГП, ефективніший та безпечніший для довкілля.
  • Керування зі смартфона та дистанційне обслуговування.

Елементи керування та підключення теплових насосів Hitachi типу «повітря-вода»

Окрему увагу варто приділити вдосконаленим елементам підключення теплових насосів Hitachi. Новітнє покоління рідкокристалічних контролерів відзначене нагородою за дизайн European Product Design Award. РК-контролери можна від’єднати від внутрішніх блоків та використовувати як дротовий кімнатний термостат.

У РК-контролер Yutaki вбудовані всі елементи керування: другий контур опалення, комбінація бойлера, робота басейну, електронагрівач тощо. Кілька кліків – й всю конфігурацію пристрою налаштовано. Користувачі можуть обирати для інтерфейсу одну із 26 мов.

Як ще можна взаємодіяти з приладами Hitachi Yutaki?

«Помічник з конфігурації» поставить вам десять запитань, що допоможе встановити та запустити установку. Дві хвилини — й блок повністю готовий до роботи.
Функція Live View дозволяє легко перевірити статус системи. На РК– контролері у режимі реального часу показується інформація про роботу. Кожні 5 хвилин оновлюються дані за 23 показниками.
Відтепер за допомогою РК-контролера можна керувати фанкойлами. Для керування їхніми швидкостями та режимом не потрібен окремий термостат.
Зораження новий контролер Hitachi На РК-контролері можна перевіряти та порівнювати дані про енерговитрати – вхідну потужність або потужність для опалення, охолодження, гарячої води, басейну або всієї установки.

Зображення додаки програмам HIKUMO та HIKUMO Pro Традиційно віддалене керування приладами Hitachi доступне завдяки програмам HIKUMO та HIKUMO Pro.

  • Додаток HIKUMO дозволяє встановлювати температуру для опалення, охолодження, басейну та гарячої води, швидко активувати режим відпустки або тижневий таймер, отримувати сповіщення у разі збоїв.
  • HIKUMO Pro – додаток для інсталяторів, система віддаленого обслуговування. Дає можливість перевіряти поточні дані всіх підключених пристроїв, отримувати сповіщення електронною поштою, включає посібник з усунення несправностей.

Зміни не торкнулися керування з кімнатних термостатів та каскадного контролера – ця можливість, до якої звикли користувачі Hitachi, доступна з новими Yutaki S Yutaki та SCombi. Також можна використовувати інтелектуальні бездротові термостати, провідний термостат або контролер.

Представлено також оновлений каскадний контролер, який дозволяє контролювати аварії, проводити ротацію блоків за годинами навантаження, керувати інтелектуальним розморожуванням.

ТОВ «Вент-Сервіс» — офіційний дистриб’ютор бренду Hitachi в Україні.

Менеджер розгорнуто відповість на ваші питання за номером +38 067 504 68 66.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 970

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram