Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Теплові насоси HERZ сommotherm LWi-Split

Herz_202 Австрійська компанія "HERZ Україна" поповнила модельний ряд своєї продукції інверторним тепловим насосом типу «повітря-вода» HERZ commotherm LWi-Split. Дане обладнання характеризується потужністю 9, 12 і 16 кВт.

Передбачені три варіанти виконання внутрішнього блоку: Hydro-Unit (з пластинчастим теплообмінником «фреон-вода»); Boiler-Unit (з емальованим бойлером системи ГВП на 320 л); Fresh-Water-Unit (з буферної ємністю на 350 л і модулем швидкого приготування гарячої води продуктивністю 40 л/хв).

Зовнішній блок можна встановлювати на фундамент, або вішати на стіну. Він оснащений подвійним інверторним компресором (що забезпечує модуляцію потужності) і компактним випарником, що працює з безпечним для озонового шару фреоном R410A.

Температурні характеристики експлуатації: максимальне значення на лінії подачі – + 55°C; зовнішнього повітря – до мінус 25°С.

Кожна модель теплових насосів серії сommotherm LWi-Split комплектується багатофункціональним контролером Touch-Control з погодним регулюванням і кольоровим сенсорним TFT-дисплеєм з діагоналлю 7ʺ.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 276 / 2018-01-12 13:32:27

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


2 коментаря

 • Самый актуальный вопрос - чей реально применяется компрессор, и как меняется СОР при падении температуры НВ?

  Сейчас предложений море, и даже цены стали демократичней.

 • Компрессор – Mitsubishi.

  В зависимости от модели ТН значение коэффициентов отличаются.

  Например, коэффициент трансформации (COP) - 4,48; 4,63; 4,26.
  Коэффициент сезонной эффективности (SCOP ) (35°C) - 4,45; 4,50; 4,45.

  Более подробная тех. информация будет представлена компанией в ближайшее время.

4
5
4
Залишити коментар

Telegram