Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Теплоізоляційні чохли K-JACKET

Італійська компанія K-FLEX протягом 30-ти років спеціалізується на виробництві енергозберігаючих теплоізоляційних матеріалів зі спіненого каучуку та постійно впроваджує нові рішення і розробки для інженерних систем. Черговий продукт, який представлений вже в Україні – ізоляційні чохли K-JACKET для термічної та (або) акустичної ізоляції запірної та регулювальної арматури, насосів, фланців, фільтрів, ємностей та іншого обладнання

Теплоізоляційні чохли K-JACKET – швидкознімні багатофункціональні вироби, виготовлені з високоефективних ізоляційних матеріалів, забезпечують оперативний доступ до обладнання.

Зображення термоізоляційні чохли Основні сфери застосування: об’єкти енергетичної, хімічної, харчової галузі, транспортування та переробки нафти та газу, суднобудування.

Теплоізоляційні чохли:

 • забезпечують температурний режим арматури (обладнання) у встановленому діапазоні;
 • захищають від термічних ударів та негативних зовнішніх факторів;
 • знижують теплові втрати;
 • запобігають утворенню конденсату та захищають від обмерзання;
 • знижують вплив вібраційних коливань;
 • знижують рівень шуму;
 • забезпечують безпеку обслуговчого персоналу (захист від опіків);
 • забезпечують швидкий та легкий доступ до ізольованих елементів.

У залежності від потреб та сфери застосування, тіплоізоляційні чохли можуть мати виконання:

 • для використання у приміщеннях;
 • для зовнішнього використання (на відкритому повітрі);
 • з нагрівальним кабелем;
 • для обладнання, що працює при високих температурах (до +900°С);
 • негорючі (НГ) та низької горючості (Г1).

Термо чохли K-JACKET розробляються та виготовляються під визначене технічне завдання, у якому враховують робочі параметри та фактичні розміри арматури чи обладнання. Виходячи з умов експлуатації та потреб замовника, бюджету заходу з енергозбереження чи підтримання виробничих параметрів, підбираються: оптимальна монтажна фурнітура, наповнювач (теплоізоляційний чи звукоізоляційний матеріал з визначеними фізико-технічними показниками і товщиною) та матеріали для внутрішнього і зовнішнього шарів обкладень.

Обкладення чохлів

Зображення термочехол для арматури K-JACKET має три основні варіанти виконання обкладень: склотканина із силіконовим просоченням з однієї або з двох сторін, склотканина із поліуретановим просоченням, кремнеземна тканина з просоченням та без. Якщо потрібна термостійкість, то вибір – кремнеземна тканина, яка забезпечує стійкість впливу температур до +1100°С. Як зовнішні обкладення найчастіше застосовують склотканину з двостороннім силіконовим просоченням K-FLEX SIL CLAD, що має високий опір механічним впливам, стійкий до ультрафіолету та вологи. Усі технічні тканини, які використовують при виробництві теплоізоляційних чохлів, мають високу міцність, зносостійкість, вологонепроникні та гідрофобні.

Наповнювач теплоізоляційних чохлів

Асортимент налічує такі типи тепло- звукоізоляційного наповнювача:

 • ізоляція з кремнеземного волокна – використовується при температурах до +1100°С;
 • ізоляція з базальтового волокна – використовується при температурах до +630°С;
 • ізоляція зі спіненого каучуку K-FLEX ST – для обладнання, що працює при температурах від мінус 40 до +110°С.

У залежності від технічного завдання можливе використанні інших видів тепло- звукоізоляційних матеріалів.

Монтажна фурнітура термоізоляційних чохлів

У більшості випадків від типу монтажної фурнітури залежить простота обслуговування та строк експлуатації ізоляційних чохлів.

Поліамідні стрічки – стійкі до солоної води та розчинів кислот;
Мультифіламентні ремені – стійкі до ультрафіолету та стирання;
Пружинні пряжки – можуть витримати до 1100 кг навантаження на розрив і використовуються для полегшення процедури зняття та встановлення, особливо в обмежувальних умовах.

При виготовленні всіх видів чохлів використовують нитки з металевим осердям, які мають надвисоку міцність та стійкість за будь-яких умов.

Використання теплоізоляційних чохлів характеризується високими показниками енергетичної ефективності, надійності та зручності в обслуговуванні. Має короткий середній термін окупності – від 1,5 року. Виготовлення під індивідуальні потреби забезпечує баланс між високою якістю, потребами клієнта та ціною.

ТОВ «К-ФЛЕКС УКРАЇНА»

04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 9
Тел.: (044) 490-40-40
Факс: (044) 490-40-44
E-mail: info@k-flex.ua
http://k-flex.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 492

Вас може зацікавити:



1 коментар

 • Как оперативно зафиксировать наличие и место утечки в регулирующем элементе, укутанном в большой мягкий пористый чехол?

5
5
5
Залишити коментар

Telegram