Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Тепло у кожен дім від BAXI SPA

Будучи одним з провідних європейських виробників в області опалення, компанія BAXI SPA намагається максимальним чином задовольнити запити своїх клієнтів. BAXI SPA регулярно оновлює і розширює модельний ряд своєї продукції і завжди пропонує саме сучасне і довершене обладнання

Сьогодні BAXI представляє нову модель котла, який отримав назву ECO HOME. Це модель четвертого покоління і є продовженням вже давно відомої на ринку України лінійки котлів ECO FOUR. Випускаються моделі двоконтурні, із закритою камерою згоряння, потужністю 10, 14 та 24 кВт. Котел має роздільні теплообмінники, первинний – зроблений з мідних патрубків, покритих кремній-алюмінієвим покриттям для покращення тепловіддачі, а вторинний – пластинчастий теплообмінник, виконаний з нержавіючої сталі.

baxi1 Модель ECO HOME – один із самих компактних котлів в модельному ряду BAXI. Габаритні розміри котла 730х400х299 мм. Це дозволяє його встановлення в любому зручному місці.

Завдяки особливостям конструкції камери згоряння первинного теплообмінника розробникам BAXI ECO HOME вдалося підвищити ККД котла. Котел отримав три зірки по енергоефективності згідно європейських норм 92/42/СЕЕ. Це максимальні показники, які може досягти котел з закритою камерою згоряння.

Котел оснащений великим РК-дисплеєм, на якому можна бачити всю інформацію про режими роботи котла. Ці режими, а також інформація про аварійні випадки відображаються у вигляді символів і цифр, які дають чітке розуміння про те, як проходить процес. Керування котлом відбувається за допомогою кнопок. Можливо швидко змінити температурні параметри котла, переключати котел у різні режими роботи, перезапустити котел, а також швидко вивести необхідну інформацію на дисплей.

BAXI ECO HOME оснащений сучасною електронікою, яка спеціально була розроблена для важких умов експлуатації. В новій електронній платі реалізована можливість стабільної роботи котла при пониженні напруги в мережі до 170 В.

У котлі BAXI ECO HOME електроніка має ступінь захисту IPx5D. Отже котел має максимальний захист від попадання води і пилу в електронну частину.

У котлі використовується компактна гідравлічна група, яка виготовлена з технополімеру. Гідравлічна група має вбудований вхідний фільтр, а також фільтр повернення з системи опалення. BAXI ECO HOME оснащений датчиком-розходоміром ГВП, це дозволяє котлу регулювати свою потужність в залежності від витрати побутової води. При цьому підвищується комфорт і швидкість реакції котла на зміну витрати ГВП.

Вбудований кліматичний регулятор дозволяє (при підключенні датчика зовнішньої температури) вибирати температуру опалення в залежності від зовнішньої температури. Це збільшує комфорт й ефективність при роботі котла та зменшує споживання газу.

Котел оснащений всіма системами захисту, в тому числі системою проти замерзання в контурах опалення та ГВП і системою проти блокування триходового клапану і насосу. Також в котлі встановлені захисний термостат від перегріву води в первинному теплообміннику, пресостат в системі опалення від пониженого тиску води, а також датчики контролю за безпечним видаленням продуктів згоряння.

Котел BAXI ECO HOME повністю адаптований до вітчизняних умов. Він надійно працює при пониженні вхідного тиску природного газу до 5 мбар, забезпечуючи не менше 50% потужності. Можливе також налаштування котла для роботи на зрідженому газі.

Стратегічним напрямком розвитку BAXI SPA є розвиток українського ринку і закріплення лідируючих позицій BAXI. Ми сподіваємось, що наша продукція займе почесне місце в своєму сегменті ринку і буде належним чином оцінена українським споживачем.

Котельне обладнання BAXI зігріє ваш дім і зробить його комфортним і сучасним.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 341


Залишити коментар

Telegram