Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Теплі» кредити почнуть видавати з понеділка

Зображення договір про взаємодію Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України підписало 1 березня 2019 р. Угоду з «АБ Украгазбанк» про взаємодію щодо «теплих» кредитів на 2019.

Програма передбачає відшкодування банком частини суми, витраченої споживачем на енергомодернізацію житла за рахунок коштів, передбачених на це бюджетом держави. Це означає, що починаючи з понеділка 4 березня кожен, хто хоче, може звернутися до банку і взяти участь у програмі по теплоізоляції будинків, встановлення твердопаливних котлів та сонячних колекторів, провідомив Голова Держенергоефективності С. Савчук.

Нагадаємо, що участь у програмі «теплих» кредитів можуть взяти як приватні особи, так і ОСББ.

Із держбюджету передбачено відшкодування:

  • 20% суми кредиту – на твердопаливні котли (35% - для субсидіантів);
  • 35% - на утеплення індивідуального житла;
  • від 40 до 70% - для ОСББ.

Додаткові компенсації можна отримати з місцевих бюджетів. На сьогодні працює близько 100 місцевих програм здешевлення «теплих» кредитів (http://saee.gov.ua/uk/programs/map).

Як показує практика багатьох учасників програми, економія на комунальних послугах складає від 20% до 70%.

На черзі – підписання угод Держенергоефективності з «ПриватБанк, «Ощадбанк» та «JSC Ukreximbank».

Всього на програму в ц. р. виділено 400 млн грн для співфінансування.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 882 / 2019-03-02 17:50:42

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram