Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

«Тепла підлога» на два Хрещатика

1500км двожильного нагрівального кабелю реалізував завод «Одескабель» з червня 2016 по червень 2017 року. Це рівнозначно «теплій підлозі» під плиткою на 20-ти футбольних полях стандарту УЄФА або всієї проїжджої частини і тротуарів двох ХрещатиківGrey_HOt

Нам приємно, що люди роблять повторні покупки або радять нашу продукцію друзям і знайомим. За 5 років уже сформувався ринок продавців і монтажників, які віддають перевагу продукції під ТМ «Woks». Для ізоляції нагрівальних жил цієї торговельної марки застосовується ARNITEL® C − один з найдорожчих матеріалів у кабельній промисловості. Проектний термін його служби досягає 34-х років безперервної роботи або 70-х опалювальних сезонів. Ми намагаємося зробити його ще більш надійним, для чого збільшили площу тепловіддачі Woks-17 шляхом нанесення оребрення.

За останні 12 місяців ми продали рекордну кількість «теплої підлоги». Досягнення такого результату стало можливим за рахунок виведення на ринок України нового продукту в недорогому сегменті. Виробники електромобілів не стали придумувати нові колеса або міняти концепцію кузова. Ми теж не стали змінювати те, що себе виправдало та відмінно працює. Тому в новій «теплій підлозі» GrayHot присутні дві нагрівальні жили та суцільний алюмінієвий екран електромагнітного поля. Нам вдалося значно знизити вартість кабелю без втрати споживчих властивостей.

Ми реалізували стандартну конструкцію по-іншому, а також знайшли заміну використовуваним раніше матеріалам:

  • замінили одну мідну жилу заземлення двома алюмінієвими;
  • для матів застосували склосітку без липкого шару;
  • виключили позиції, які не можна здешевити;
  • найбільш потужний комплект «теплої підлоги» GrayHot < 2 кВт, тому для всіх комплектів застосований однаковий силовий кабель;
  • знижено робочу температуру ізоляції, що збільшило проектний термін служби виробів до 30-ти років. Гарантія − 15 років роботи.

Великій кількості покупців достатньо терміну служби 30 років. Тривалий термін служби «теплої підлоги» забезпечити набагато простіше, ніж для будь-якого іншого опалювального приладу. На роботу водяних систем опалення впливає якість води, а на роботу нагрівального кабелю − напруга.

Досить мати стабілізатор і виконати кілька простих рекомендацій з монтажу та експлуатації.

Перегрів і передчасний вихід з ладу нагрівального кабелю звичайно відбувається через:

НЕПРАВИЛЬНИЙ МОНТАЖ:

1. Порожнеча в підлозі навколо нагрівального кабелю.
2. Контакт нагрівального кабелю з теплоізоляцією.
3. Неправильне встановлення датчика температури.
4. Порушення герметичності кабелю.

НЕПРАВИЛЬНУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ:

1. Підвищена напруга в мережі.
2. Несправний терморегулятор або його відсутність.
3. Елементи інтер'єру на поверхні «теплої підлоги» в місці, де немає датчика температури терморегулятора.

Помилок монтажу досвідчений фахівець не допустить, а питання експлуатації цілком на Вашій совісті. Встановлення стабілізатора напруги забезпечить тривалу роботу не тільки нагрівального кабелю, але й інших побутових приладів. Не заощаджуйте на своїй безпеці. Вибирайте нагрівальний кабель тих виробників, які не соромляться зазначати адресу виробництва і дають гарантію на виріб, а не на матеріали.

Будь-яка «тепла підлога» виробництва ПАТ «ОДЕСКАБЕЛЬ» перевірена на герметичність, випробувана високою напругою і відповідає заявленим технічним характеристикам.

Виробництво розташовано за адресою: Одеса, 65013, Миколаївська дорога, 144.
Телефон служби продажів нагрівального кабелю (048) 716-17-81.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 509


Залишити коментар

Telegram