VALTEC

«ТЕХНОМАШ-ТРЕЙД» – рух компанії вперед

Компанія «ТЕХНОМАШ-ТРЕЙД» здійснює свою діяльність в Україні на ринку насосів з 1999 року. Виконує всі зобов'язання перед своїми клієнтами та діловими партнерами в повному обсязі

Зображення насосів італійських виробників

Нове керівництво та команда компанії, які прийшли після втрати генерального директора Данильченка Валерія Федоровича, вже здійснили у повному обсязі доставку та відвантаження всього оплаченого замовниками обладнання у заздалегідь обумовлені терміни та розрахувались із своїми партнерами з постачання.

За час своєї діяльності компанії вдалось досконало вивчити потреби споживачів і здійснити імпорт обладнання, яке повністю відповідає сучасним технологічним нормам, користується попитом на ринку України та далеко за її межами.

Зображення електричні котли ДНІПРО Компанія «ТЕХНОМАШ-ТРЕЙД» є імпортером, офіційним представником таких відомих у світі виробників насосного обладнання, як CALPEDA, SPERONI, ZENIT, що досить давно заслужили повагу серед фахівців і споживачів на ринку України. Також представлений широкий асортимент обладнання GRUNDFOS, PEDROLLO, WILO, гідроакумулятори AQUAPRESS, електричні котли «ДНІПРОТМ», твердопаливні і газові котли «МАЯК», автоматика, витратні матеріали, які використовуються для монтажу сучасних інженерних систем. Усе обладнання сертифіковане, проходить випробування в умовах виробництва.

Компанія надає гарантію та пропонує власний професійний сервіс. Кваліфіковані спеціалісти із сервісного обслуговуваннязавжди готові допомогти вирішити будь-яку проблему, що виникла в системі опалення, водопостачання та водовідведення.

Зображення твердопаливні котли МАЯК «ТЕХНОМАШ-ТРЕЙД» постійно розвивається, вдосконалюється, перебуваючи в пошуку нових технологічних рішень, зручних способів співпраці зі своїми клієнтами та партнерами.

Отримуйте консультації та замовляйте обладнання у телефонному режимі або при особистій зустрічі.

Контактну інформацію можна знайти на офіційному Інтернет ресурсі компанії – http://tehnomash.com.ua
Звертайтесь у будь-який зручний для вас час!

ТОВ «ТЕХНОМАШ»
м. Київ, вул. Кирилівська (колишня вул. Фрунзе), 86
Тел.: +38 044 239-18-89;
Тел.: +38 044 482-46-77;
Моб.: +38 050 357-47-87.
E-mail: info@tehnomash.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Просмотрено: 2 440


Оставьте комментарий

Telegram