Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

«Світ інженерної сантехніки» - компанія, що пропонує інженерні рішення та обладнання для сантехнічних систем

Компанія «Світ інженерної сантехніки» спеціалізується на комплексній поставці інженерного сантехнічного обладнання для монтажу систем водопостачання, радіаторного опалення, теплої підлоги, як для для житлових будинків, так і для будівель промислового призначення. Клієнт таким чином отримує пропозиції та матеріали в максимальній комплектації з одних рук

Зображення Світ інженерної сантехніки продукція

На сьогодні фірма має відділ продажів з кваліфікованими спеціалістами, а також транспортний відділ доставки матеріалів. Запас матеріалів на складах та розвинута логістика з імпорту товарів забезпечує продажі як для великих будівельних компаній, так і для роздрібних продажів.

За час роботи фірма змогла налагодити партнерські стосунки з різними виробниками матеріалів, що дає можливість надавати конкурентні ціни та забезпечувати безперебійне постачання матеріалів клієнтам.

Кожен рік «Світ інженерної сантехніки» оновлює свій каталог (преглянути за посиланням), в якому клієнти компанії можуть знайти рішення для своїх потреб в області систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та опалення.

Обладнання для систем опалення і гарячого водопостачання

Компанія «Світ інженерної сантехніки» пропонує для своїх клієнтів сталеві радіатори HEATVEIL (рис. 1), виготовлені з високоякісної холоднокатаної сталі, захищеної від корозії двоетапним процесом фарбування покриттям Frei Lacke. Особлива конструкція радіаторів з П-подібними конвективними ребрами, що приховані за перфорованими панелями, дозволяє досягати максимальних показників тепловіддачі.

Зображення сталевий панельний радіатор для опалення

Рис. 1. Радіатор Heatveil

Також наявний повний асортимент продукції HEAT-PEX (рис. 2) - системи трубопроводів зі зшитого поліетилену PE-Xa та металопластикових труб, а також різноманітних видів фітингів, які за своїми характеристиками ідеально підходять для тепло-, водопостачання, радіаторного опалення та «теплої підлоги». До складу системи входять сталеві колектори, а також додаткові матеріали та обладнання для монтажу. Також компанія пропонує широкий асортимент запірних та регулюючих вентилів, радіаторну арматуру.

Зображення Система HEAT-PEX COMFORT

Рис. 2. «Тепла підлога» Heat-PEX Comfort

В каталозі компанії представлена продукція BERKE PLASTIK – труби та фітинги PP-R для систем гарячого та холодного водопостачання.
Балансувальні та термостатичні вентилі німецької фірми MEIBES, також доступні для клієнтів компанії «Світ інженерної сантехніки». Таке обладнання використовується в будівлях різного призначення: житлових, багатоквартирних, адміністративних, спорткомплексах, готелях, автоцентрах, приватних будинках, котеджах і т.д. Це чудове рішення в області оптимізації тепла (котельня або ЦТП), розподілу теплового навантаження по споживачах, використання альтернативних ресурсів, а також в області організації внутрішніх інженерних систем опалення.

Відмінним рішенням при монтажі системи опалення буде вибір різьбових фітингів Cavaletto, які виготовлені з сировини, що відповідає європейським стандартам якості.

Компанія пропонує комплексні рішення для повного дистанційного керування всіма процесами в домі. Для цього представлена система розумного будинку Tervix Pro Line. Вона може не лише підтримувати температуру системи опалення, а й змінювати її в залежності від зовнішніх умов, часу доби, дня тижня, від сезону до сезону. Автоматика Tervix веде облік та зберігає дані про кількість спожитого енергоносія кожного різновиду, скільки та з якою ефективністю було вироблено енергії та її вартість.

Газові котли та водонагрівачі

Компанія «Світ інженерної сантехніки» пропонує продаж обладнання фірми Ariston (рис. 3), а саме газові котли та електричні водонагрівачі. Водонагрівачі представлені в об'ємах від 50 до 450 л. і характеризуються простотою управління, компактністю, зрозумілою установкою, різноманітністю модельного ряду, стильним дизайном, економічністю та ціновою доступністю. Серія конденсаційних котлів має стильний італійський дизайн та теплообмінник з нержавіючої сталі за спеціальною розробкою.

Зображення газові конденсаційні котли Арістон

Рис. 3. Газовий двоконтурний турбований котел Ariston

Каналізаційні труби для систем водовідведення

В каталозі представлені каналізаційні труби від завода-виробника MAGNAPLAST. Труба MAGNAPLAST Ultra dB – система шумопоглинальної каналізації нового покоління. Завдяки складу матеріалу і товщині стінки досягається високий рівень акустичної ізоляції – близько 16 дБ. Труби Ultra dB застосовуються при будівництві безнапірних, дощових і промислових каналізацій з низьким рівнем шуму. Вона використовується для відведення господарсько-побутових, комунальних, а також промислових стічних вод високого ступеня агресивності (pH2 – pH12), в тому числі з високою концентрацією сірководню і високою температурою (до 95°С).

Також запропонована система внутрішньої каналізації MAGNAPLAST HT PLUS. Це система труб і фітингів для ефективного відведення побутових і промислових стічних вод, а також дощових вод всередині будівлі. До складу поліпропілену були включені натуральні мінеральні матеріали, що забезпечило істотне зниження шумності та збільшило стійкість стічної системи перед агресивними хімічними елементами.

Каналізаційні зовнішні труби MAGNAPLAST (рис. 4) – це система поліпропіленових труб і фітингів, що використовуються для будівництва надійних безнапірних, санітарних, дощових, комбінованих і дренажних мереж. Вона використовується для відведення побутових і комунальних стічних вод, а також води з паркувань, доріг, автомагістралей, аеропортів і звалищ.

Зображення Труби зовнішньої каналізації KG Magnaplast

Рис. 4. Труби зовнішньої каналізації KG Magnaplast

Ізоляція для трубопроводів

Компанія «Світ інженерної сантехніки» представляє ізоляцію для труб Thermaflex EcoLine, яка не містить в своєму складі галогенів (хлор, фтор, йод та ін.). Таким чином вона не чинить вплив на довкілля, а також нейтральна до будь-якого матеріалу труб, що ізолюються.

Також наявна ізоляція для труб K-FLEX, яка легко монтується на будь-які складні поверхні, важкодоступні місця, запірну арматуру, фітинги. Ізоляція K-FLEX не потребує додаткових покриттів в приміщенні, а також хомутів та зайвих елементів кріплення. Матеріали K-FLEX можливо використовувати для повторного монтажу, а також для проведення ремонту без знищення теплоізоляційного покриття.

Зображення Ізоляція K-FLEX

Рис. Ізоляція K-FLEX

Аксесуари для монтажу систем опалення та водопостачання

Аксесуари для монтажу представлені в каталозі у вигляді пасти для герметизації Unipak та Multipak, а також стрічок та ниток Uniflon, матеріалів для пайки, мастил на основі силікону, анаеробних герметиків, льону сантехнічного Unigarn що використовується для ущільнення різьбових з`єднань в трубопроводах різноманітного призначення і витримує температурні навантаження до 140°С і тиск у системах опалення і водопостачання до 16 бар.

Компанія «Світ інженерної сантехніки» пропонує готове рішення з підбору обладнання, яке зацікавить проектантів та монтажників сантехнічних систем, а також споживачів, які використовують це обладнання для власних потреб. Широкий асортимент продукції в каталозі дозволить легко виконувати інженерні рішення, адже вибір сучасного обладнання завжди «під рукою».

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 154


Залишити коментар

Telegram