VALTEC

Трубопровідні системи Heat-Pex

«ВФ Хітпекс Україна» пропонує на вітчизняному ринку труби та фітинги з 2014 року. З 2016 року продукція виробляється в Іспанії та відповідає міжнародним вимогам й власним стандартам компанії. В лінійці продукції HeatPex – системи для водопостачання, радіаторного та поверхневого опалення й охолодження. Трубопроводи вже знайшли застосування в десятках масштабних проєктів житлового та комерційного будівництва

Evolution

Изображение Evolution система труб Найсучасніша лінійка Heat-Pex Evolution представлена системою з труб PE-Xa та PERT / AL / PERT разом з широким асортиментом фітингів як із традиційної латуні, так і з інноваційного технічного пластику PPSU. При монтажі з'єднання труб відбувається за допомогою насувної гільзи.

Трубопроводи Evolution можна використовувати для систем водопостачання та радіаторного опалення з робочим тиском до 10 бар. Максимальна температура, за якої рекомендується застосовувати труби та фітинги – 90°C. Допускається нетривале підвищення до 100°C. Це актуально при аварійних випадках закипання системи.

Вироби характеризуються тривалим терміном експлуатації. В залежності від умов вони можуть прослужити до 50 років і більше. Гарантія на систему Evolution – 15 років.

Труба системи Evolution вироблена із полімеру типу PE-Xa – це поліетилен високої щільності зшитий пероксидом водню. Реакція відбувається в екструдері безпосередньо при виробництві труби. Процедура зшивання забезпечує рівномірні поперечні зв'язки по всій товщині стінки труби.

В результаті молекули поліетилену з'єднуються в міцну й гнучку тривимірну структуру. Вона підвищує такі властивості матеріалу, як стійкість до високої температури та тиску, ударну в'язкість при низьких температурах. Додатково покращується опір розтріскуванню при напрузі. Тобто труба не деформується при згинанні, а згодом повертає свою первинну форму.

Крім того, труби PEX-a мають шар із спеціального полімеру – етилен-вінілового спирту (EVOH), який захищає від потрапляння в систему кисню. Це важливо для подальшого уникнення корозії у радіаторах. Вимоги ДБН В.2.5.- 67:2013 «Опалення, вентиляція та кондиціонування» щодо проникнення кисню значною мірою перевиконані.

Труба PERT / AL / PERT виготовляється заводом GOLAN PLASTIK (Ізраїль) спеціально для системи HEAT-PEX. Це унікальна металополімерна труба, яка легко і надійно монтується з фітингами під натяжну гільзу. В даній трубі використовується еластичний алюміній (виробництво – Канада). Робочий тиск труби 10 бар.

Труби пропонуються діаметрами 16, 20, 25 та 32 мм. Для спрощення ідентифікації їх випускають сірого (PEX-a) та білого (PERT/AL/PERT) кольорів.

В системі Evolution труби поєднуються фітингами з латуні марки CW617 або поліфенілсульфону PPSU. Це високоякісний інженерний пластик, що зберігає свої характеристики за тривалої дії низьких або високих температур. Система із фітингами PPSU може витримати декілька циклів замерзання. Вони розраховані на експлуатацію при температурах від - 50°C до 180°C (короткочасно – до 210°C).

Матеріал PPSU стійкий до ударів (не крихкий) та хімічно агресивних речовин (кислот, розчинів лугів, мастильних матеріалів, жирів, бензину і спиртів). PPSU має хороші діелектричні характеристики та не підтримує горіння.

Сировину для фітингів – первинний PPSU – постачає хімічна компанія Solvay S.A. (США). В процесі виробництва також застосовуються пресформи з австрійської інструментальної сталі, що характеризуються стійкістю до мільйонного виробу.

На основі багаторічного досвіду спілкування з монтажниками та інженерами, в конструкцію фітингів EVO внесено ряд удосконалень. Зібрані та реалізовані кращі напрацювання і власні ноу-хау. Ефективність конструкторських рішень перевірена у випробувальному центрі підприємства-виробника в Іспанії.

До основних конструктивних особливостей фітингів відноситься збільшена відстань від осі коліна до монтажного фланця. Це забезпечує зручність захоплення фітинга інструментом в будь-якому положенні та полегшує монтаж у важкодоступних місцях. В результаті підвищується швидкість виконання робіт та усуваються обмеження в проєктуванні. Деякі з кілець патрубка фітинга мають форму «Акулячий зуб», чергування якого з класичним кільцем забезпечує найкращу фіксацію.

Fast&Easy

Зображення система труб Fast&Easy Fast&Easy – найшвидша в монтажі серед систем Heat-Pex.

Вона складається з двох видів труб із поліетилену РЕ-Ха, розрахованих на тиск 6 або 10 бар, та одного універсального виду фітингів зі стійкої до вимивання цинку латуні CW617.

Застосування поліетилену РЕ-Ха надає готовим трубам таку властивість, як молекулярна пам'ять або «ефект пам'яті». Ця властивість була взята за основу з'єднання Fast&Easy. Суть полягає в тому, що після розширення труба РЕ-Ха повертається до початкової форми за короткий проміжок часу. При цьому не потрібні будь-які ущільнюючі елементи на фітингу («О-рінги» або інше), а ущільнення відбувається між трубою та латунним фітингом. Повний процес обтискання триває 15 хвилин.

Трубопроводи розраховані на експлуатацію за температур до 90°С. Сфера застосування – водопостачання, опалення та охолодження. Гарантія на систему – 10 років.

Comfort

Зображення Comfort труби та фітинги Система HEAT-PEX COMFORT пропонує широкий вибір матеріалів для поверхневого опалення та охолодження, в тому числі для систем «тепла підлога» та «теплі стіни». Для «теплої підлоги» Heat-Pex Comfort крім труб на основі поліетилену PEX-a, компанія пропонує труби з первинного термопластичного полімеру PE-RT. Вони мають антидифузійний шар з EVOH, який знаходиться всередині, між двома шарами PE-RT. Отже, разом із склеюванням, труби фактично є п'ятишаровими.

Труби відрізняються гнучкістю, високими робочими та експлуатаційними характеристиками. Їхній колір – помаранчевий.

Крім того, в систему Comfort входять колектори для систем опалення та охолодження, виготовлені з термостійкого пластику. Цей матеріал дозволяє зменшити втрати тепла та запобігає утворенню конденсату на колекторі завдяки невеликій теплопровідності пластику.

Колектори призначені для використання в системах з робочою температурою 5-55°С (максимально – 90°С при тиску 3 бар). Робочий тиск: 0-6 бар.

Колектори постачаються як у моноблочній, так і в модульній конструкції. Монтаж моноблочних колекторів із трубою для «теплої підлоги» відбувається за допомогою швидкого та простого push-з'єднання без спеціального інструменту. Для з'єднання модульного колектора з трубою використовується компресійний фітинг, а відводи обладнані євроконусами.

За допомогою компонентів Heat-Pex Comfort можна створювати не лише системи «теплої підлоги», а й опалення та охолодження приміщень від стін.

Реалізовані проєкти

Серед тих, хто вже відчув на собі переваги продукції бренду Heat-Pex, мешканці житлових комплексів у м. Києві та передмісті – «Кришталеві джерела», «Берестейський», «Русанівська гавань», «На провулку Моторний», «Патріотика», «Європейське місто», «Озерний гай», «Ярославичі», «Seven», «Gloria Park»; а також одеського ЖК «Омега», вінницького мікрорайону «Поділля» та багато інших.

Об'єктами, де встановлені трубопроводи Heat-Pex є мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s, ТРЦ «Поділля-Сіті» (м. Вінниця), Клініка репродуктивної медицини ім. Академіка В. І. Грищенка (м. Харків) та інші.

Партнерами ТОВ «ВФ Хітпекс Україна» є провідні будівельні компанії, а дилери успішно працюють у більшості обласних центрів України.

«ВФ ХІТ-ПЕКС УКРАЇНА»

03067, м. Київ, вул. Олексія Тихого, б. 104, оф. 309
Телефони:
Київстар: 098 022-3009
Водафон: 099 022-3009
E-mail: info@heat-pex.ua
www.heat-pex.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Долучайтесь!

Просмотрено: 3 107

Вас может заинтересовать:Оставьте комментарий

Telegram