Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

KAN-therm Steel та KAN-therm Inox – cучасні технології в традиційних інсталяціях

Пам’ятайте, що 75% витрат на експлуатацію житлових будинків становлять витрати на опалення та приготування гарячої води. Тому варто переконатися, що наші системи опалення та ГВП змонтовані із застосування сучасних матеріалів. В статті розглянемо особливості застосування сучасних трубних систем

Зображення система KAN-therm Steel та KAN-therm Inox

Жити у власному будинку - це мрія багатьох, чи не так? І коли вдається її здійснити, ми відчуваємо гордість, задоволення та душевний спокій. Минають роки, зростають... рахунки, і ми відчуваємо, що варто щось змінити. І дуже швидко. Зрештою, коли ви подивитися на експлуатаційні витрати помешкання, ви можете виявити, що 75% ваших витрат припадає на опалення та гарячу воду. Причина? Не тільки загальне зростання цін, але й неефективна або несправна робота внутрішнього обладнання. Рішення? Модернізація системи опалення допоможе заощадити до 20% коштів. Чи можна її модернізувати швидко і дешево? Безумовно, так! Просто вибирайте правильні рішення. Рішення, які не потребують використання складних інструментів, руйнування поверхонь чи необхідності додаткових ремонтних робіт, а їх вплив на формування простору та комфорт буде колосальним.

Система KAN-therm Steel та KAN-therm Inox: сучасність зустрічається з традиціями

Різноманітність застосування, естетичність виконання, довговічність і найвища якість – це лише деякі з характерних особливостей систем KAN-therm Steel та KAN-therm Inox.

KAN-therm Steel - це інноваційна інсталяційна система, яка складається з прецизійних труб і фітингів, виготовлених з високоякісної вуглецевої сталі, покритої шаром цинку. Елементи системи виготовляються в діапазоні діаметрів від 15 до 108 мм з товщиною стінок від 1,2 до 2,0 мм. Труби cистеми KAN-therm Steel мають високу механічну міцність (що буде додатковою перевагою при використанні систем в громадських місцях), а завдяки низькому температурному розширенню гарантують стабільність форми трубопроводу.

Зображення монтаж труб з нержавіючої сталі

Система KAN-therm Steel характеризується широким діапазоном робочих температур (від -20 oC до 135 oC), а також стійкістю до високого тиску (до 16 бар), а при дотриманні певних умов він може досягати 25 бар. На функціональність системи впливає швидкий і простий монтаж з'єднань за допомогою техніки "рress" - опресування з'єднувачів на трубі, що гарантує довготривалу і безаварійну експлуатацію. Герметичність гарантують ущільнювальні кільця O-Ring LBP з етилен-пропіленового каучуку (EPDM), які стійкі до високої температури. Монтаж системи KAN-therm Steel дозволяє зберегти функціональність і естетику інтер'єру навіть при модернізації старих систем.

Де використовуються? Внутрішні системи опалення та охолодження закритого типу, обв'язка котелень (приватного та промислового типу).

Зображення використання труб КАН

Зображення топочна в котеджі

Photo by Yushin Evgeniy

Зображення застосування KAN-therm Steel

Зображення KAN-therm Inox

Photo by Baranov Kostyantin

KAN-therm Inox – це сучасна інсталяційна система, яка завдяки тому, що повністю виготовлена з нержавіючої сталі, забезпечує надзвичайно високу стійкість до корозії. У KAN-therm Inox використовуються такі сплави нержавіючої сталі, як – 1.4404 (AISI 316L) та 1.4521 (AISI 444) – з чудовими механічними властивостями.

Елементи системи виготовляються в діапазоні діаметрів від 15 до 168,3 мм з товщиною стінки від 1,0 до 2,0 мм. Робоча температура залежить від типу ущільнень, які використовуються в фітингах KAN-therm INOX. При використанні ущільнювального кільця O-Ring LBP (EPDM), робоча температура може досягати 135°C (короткостроково 150°C), а у випадку ущільнювачів O-Ring Viton допустимий діапазон збільшується від -30°C до 200°C (короткостроково 230°C). У свою чергу, максимальний робочий тиск залежить від діаметрів використовуваних труб, фітингів і типу інструмента для монтажу, при дотриманні певних умов він може досягати 25 бар. Елементи KAN-therm Inox з'єднуються між собою за допомогою техніки з'єднання "рress", яка передбачає опресовування з’єднувачів за допомогою загальнодоступних обтискних інструментів, що забезпечує швидке та надійне з’єднання. На відміну від більш інвазивних методів з’єднання, таких як зварювання, технологія радіального пресування усуває ризик пошкодження структури матеріалу та зміни властивостей сталі, гарантуючи безпеку та безвідмовну роботу інсталяції протягом багатьох років. Крім того, техніка «Press» характеризується швидкістю виконання з’єднань, заощаджуючи час і гроші у процесі будівництва.

Що ще варто знати про KAN-therm Steel і KAN-therm Inox та їх можливості?

Високоякісна нержавіюча сталь, з якої виготовлені елементи системи, дозволяє використовувати її в багатьох інсталяціях, таких як опалення, водопостачання, очищення води, установках сонячної енергетики, транспортуванні мазуту, стисненого повітря, технологічних установках в промисловості та, для все більш популярних, систем холодопостачання.

Переваги систем KAN-therm Steel і KAN-therm Inox

Серед багатьох переваг даних систем особливу увагу варто звернути на:

Швидкий монтаж – спеціальна технологія «press», незалежно від діаметра труби, дозволяє проводите монтаж шляхом опресовування фітинга на трубі за допомогою лише одного інструменту – радіального преса.
Довговічність і широкий спектр застосування – ідеальна сумісність труб та фітингів і використання найякісніших ущільнювачів, забезпечують безперебійну роботу систем KAN-therm Steel та KAN-therm Inox в широкому діапазоні температур. Сучасна техніка монтажу «рress» дозволяє системам працювати при тиску до 25 бар. Це робить системи надзвичайно ефективними та універсальними. Їх успішно використовують як в інсталяціях приватних будинків, так і у великих спеціалізованих промислових системах, протягом десятиліть.
Екологія – нержавіюча сталь, яка використовується для виготовлення елементів Системи KAN-therm Inox, абсолютно безпечна, як для людей, так і для навколишнього середовища. ЇЇ можна успішно використовувати для транспортування питної води. Про це свідчить сертифікат DVGW, виданий всесвітньо відомим та авторитетним органом сертифікації.
Більша ефективність завдяки більшим діаметрам Системи KAN-therm Inox;
Відсутність звужень в фітингах – що дозволяє забути про додатковий гідравлічний опір.

Зображення фітинги без завуження для системи КАНВиявлення неопресованих з'єднань – з'єднувачі Steel та Inox до діаметра 54 мм оснащуються спеціальними прокладками O-Ring LBP, які гарантують швидке виявлення випадково неопресованих з'єднань вже під час заповнення обладнання водою (функція LBP – Leak Before Press - "витік у місцях неопресованих з’єднань") буде спостерігатися витік води. Суть функції LBP полягає в унікальній конструкції ущільнювальних прокладок O-Ring, що мають по контуру три спеціальні заглиблення. Для гарантії функціональності та повної герметичності обладнання після виявлення місця витоку достатньо опресувати з'єднання. У випадку з'єднувачів з діаметрами більше 54 мм функція LBP реалізована через відповідну конструкцію фітинга.

Зображення спеціальна прокладка O-Ring LBP

естетичність монтажу систем KAN-therm Steel та KAN-therm Inox:

Зображення монтаж систем KAN-therm Steel та KAN-therm Inox

Відео. Як монтувати систему KAN-therm Steel і KAN-therm Inox своїми руками

Giga Size труби великого діаметру

Група компаній KAN – один із небагатьох виробників металевих систем, що доповнила систему KAN therm Inox великими діаметрами труб і з'єднувачів. Елементи Giga Size мають діаметри до 139,7 і 168,3 мм.

Зображення Giga Size монтаж фітинга

Використання труб з такими параметрами дозволяє досягти дуже великих потоків. Наприклад: інсталяційні ділянки з труб і фітингів діаметром 139,7 мм, дозволяють працювати з пропускною спроможністю більшою майже в два рази, а з діаметром 168,3 мм майже в три рази, ніж інсталяційні ділянки діаметром 108 мм! Фітинги в Системі KAN-therm Inox Giga Size мають такий же великий діаметр, що означає відсутність звуження перерізу в місці з’єднання з трубою. Це усуває додаткові, небажані місцеві втрати тиску в системі.

Більший діаметр труб особливо підходить для інсталяцій з відносно вищою, ніж зазвичай, швидкістю потоку, наприклад, в системах:

  • Холодопостачання;
  • В промисловому і масштабному будівництві.

Відео. Правильний монтаж системи трубопроводів із нержавіючої сталі KAN-therm INOX у ЖК Signature

Новинка в асортименті KAN – кульові крани для систем KAN-therm Steel та KAN-therm Inox

Компанія KAN розширила асортимент металевих сантехнічних систем KAN-therm Steel та KAN-therm Inox, додавши до нього інноваційні кульові крани. Вони доступні в двох варіантах матеріалів - вуглецева сталь (Steel) і нержавіюча сталь (Inox) – і двох типах з'єднувальних патрубків: прес х прес і прес х накидна гайка. Діапазон їх діаметрів DN10 – DN50 (від 15 до 54 мм). Спеціальна конструкція запобігає небажаному дроселюванню потоку у відкритому стані. Кульові крани KAN-therm Steel і KAN-therm Inox можуть працювати при робочому тиску до 16 бар і в діапазоні температур від -35oC до +135oC.

Зображення кульові крани для систем KAN-therm Steel та KAN-therm Inox

Слід пам’ятати, що 75% витрат на експлуатацію житлових будинків становлять витрати на опалення та приготування гарячої води. Тому варто переконатися, що наші системи центрального опалення відповідають найвищим стандартам. Це вплине на комфорт в приміщенні, а також... на витрати з наших гаманців та рівень енергоспоживання будівлі.

Представництво фірми KAN в Україні:

03062, м. Київ, пр. Перемоги, 67, корпус Г
Тел .: +38 (044) 379-14-55
Моб.: +38 (050) 028-68-80
E-mail: kiev@kan-therm.com
www.ua.kan-therm.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 206


Залишити коментар

Telegram