Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Сучасні системи каналізації. Чому надійність — головний фактор вибору?

В сучасному світі каналізація, водопостачання, оснащений санвузол, опалення тощо є базовими благами цивілізації, якими прагне насолоджуватися кожен. Щоб створити в будинку умови необхідні для комфортного проживання, насамперед, слід забезпечити правильне відведення та обробку стічних вод

Зображення труби для каналізації Обирайте найсучасніші рішення, які забезпечують легкий монтаж та гарантують довготривалу експлуатацію. ASG Plast — це якісні матеріали та надійні системи для водопостачання, опалення та водовідведення.

З самого початку виробництва до якості продукції були пред'явлені найвищі вимоги. Завдяки передовим технологіям, високоякісній сировині та інноваціям продукція успішно реалізується у 14 країнах та займає чільне місце в Україні.

Асортимент представлений професійними системами опалення, водопостачання, внутрішньої каналізації ASG. З першого кварталу 2022 року, стануть доступними до замовлення системи зовнішньої каналізації ASG Esterno — довгоочікувана новинка.

Системи внутрішньої каналізації ASG

Відповідають найвищим стандартам якості в житловому та промисловому будівництві. Конструкція гарантує підвищену жорсткість та надійність, а високоякісна сировина надає виключної удароміцності та шумоізоляції. Наші продукти вогнестійкі (DIN 4102 клас В1), а також гарантують безпроблемну експлуатацію навіть при високих температурах. Сантиметрова шкала на трубах робить монтаж каналізації комфортнішим.

Системи зовнішньої каналізації ASG Esterno

Зображення труби для зовнішньої каналізації ASG Esterno Якість, асортимент та інноваційність невпинно зростають. Вже с першого кварталу наступного року будуть доступні труби та фітинги зовнішнього монтажу. Вони виготовлені з високоякісного, міцного полівінілхлориду (PVC-U) без пластифікаторів та наповнювачів. Створені з ідеально гладкою, стійкою до зношування внутрішньою стінкою. Висока міцність матеріалу, гарантовано витримує тиск ґрунту та готова до дійсно екстремальих умов.

Не можна не сказати про те, що гарантує герметичність системи та робить каналізацію стійкою в довготривалій перспективі. Двокомпонентні кільця ущільнювачів, які попередньо встановлюються та змащуються на роботизованих лініях. Така технологія надає унікальної стійкості та не має аналогів на ринку!

Ущільнювачі стійкі до ультрафіолету та атмосферних впливів, кислотних середовищ, органічних та неорганічних спиртів, Солей та розчинів лугів (миючі засоби: натрієві та калієві луги). Розрахунковий термін служби становить 50 років!

Головним фактором вибору каналізаційних систем є надійність! Обирайте ASG Plast і довгі роки живіть у спокої та впевненості. А зекономлені зусилля та час найкраще за все використати на підбір подарунків для близьких напередодні свят.

«Сан Тех Рай»

Одеська обл. Біляївський р-н., с. Усатове,
462 км автодороги Київ - Одеса
тел./факс: +38 (048) 734-47-57
e-mail: office@santehraj.com.ua
santehrai.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 259


Залишити коментар

Telegram