Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Сучасні системи каналізації. Чому надійність — головний фактор вибору?

В сучасному світі каналізація, водопостачання, оснащений санвузол, опалення тощо є базовими благами цивілізації, якими прагне насолоджуватися кожен. Щоб створити в будинку умови необхідні для комфортного проживання, насамперед, слід забезпечити правильне відведення та обробку стічних вод

Зображення труби для каналізації Обирайте найсучасніші рішення, які забезпечують легкий монтаж та гарантують довготривалу експлуатацію. ASG Plast — це якісні матеріали та надійні системи для водопостачання, опалення та водовідведення.

З самого початку виробництва до якості продукції були пред'явлені найвищі вимоги. Завдяки передовим технологіям, високоякісній сировині та інноваціям продукція успішно реалізується у 14 країнах та займає чільне місце в Україні.

Асортимент представлений професійними системами опалення, водопостачання, внутрішньої каналізації ASG. З першого кварталу 2022 року, стануть доступними до замовлення системи зовнішньої каналізації ASG Esterno — довгоочікувана новинка.

Системи внутрішньої каналізації ASG

Відповідають найвищим стандартам якості в житловому та промисловому будівництві. Конструкція гарантує підвищену жорсткість та надійність, а високоякісна сировина надає виключної удароміцності та шумоізоляції. Наші продукти вогнестійкі (DIN 4102 клас В1), а також гарантують безпроблемну експлуатацію навіть при високих температурах. Сантиметрова шкала на трубах робить монтаж каналізації комфортнішим.

Системи зовнішньої каналізації ASG Esterno

Зображення труби для зовнішньої каналізації ASG Esterno Якість, асортимент та інноваційність невпинно зростають. Вже с першого кварталу наступного року будуть доступні труби та фітинги зовнішнього монтажу. Вони виготовлені з високоякісного, міцного полівінілхлориду (PVC-U) без пластифікаторів та наповнювачів. Створені з ідеально гладкою, стійкою до зношування внутрішньою стінкою. Висока міцність матеріалу, гарантовано витримує тиск ґрунту та готова до дійсно екстремальих умов.

Не можна не сказати про те, що гарантує герметичність системи та робить каналізацію стійкою в довготривалій перспективі. Двокомпонентні кільця ущільнювачів, які попередньо встановлюються та змащуються на роботизованих лініях. Така технологія надає унікальної стійкості та не має аналогів на ринку!

Ущільнювачі стійкі до ультрафіолету та атмосферних впливів, кислотних середовищ, органічних та неорганічних спиртів, Солей та розчинів лугів (миючі засоби: натрієві та калієві луги). Розрахунковий термін служби становить 50 років!

Головним фактором вибору каналізаційних систем є надійність! Обирайте ASG Plast і довгі роки живіть у спокої та впевненості. А зекономлені зусилля та час найкраще за все використати на підбір подарунків для близьких напередодні свят.

«Сан Тех Рай»

Одеська обл. Біляївський р-н., с. Усатове,
462 км автодороги Київ - Одеса
тел./факс: +38 (048) 734-47-57
e-mail: office@santehraj.com.ua
santehrai.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 209


Залишити коментар

Telegram