Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Сучасні стандарти якості опалювального обладнання

Компанія «Газові Технології» поєднує європейську якість і вітчизняний досвід у власній торговій марці – ARTI. Під нею виготовляються газопальникові пристрої для котлів типу КСТ, КЧМ, гофровані шланги для газу та води, а також фільтри для систем газопостачання

иллюстрация на статью 200х200(1) У газопальниковому обладнанні торгової марки ARTI використовуються комплектуючі провідних італійських виробників. Автоматика в пристрої – 630 EUROSIT, виробництва компанії SIT Group, а також мікрофакельні пальники – від компанії Polidoro, провідного світового виробника трубчастих та секційних пальників.

Газопальниковий пристрій ARTI забезпечує:

  • автоматичне вимкнення пристрою при раптовому відключенні подачі газу;
  • стабільну роботу при низькому тиску газу;
  • автоматичне вимкнення пристрою при відсутності тяги або при зворотній тязі;
  • незалежне регулювання подачі газу окремо до запальника;
  • підтримку заданої температури теплоносія в діапазоні від 40°С до 90°С;
  • надає можливість налаштувати максимальний та мінімальний рівень подачі газу на весь пристрій;
  • дозволяє здійснити розпал запальника за допомогою п’єзоелектричного пристрою.

Мікрофакельні пальники виготовлені з жаростійкої сталі, що забезпечує надійність їх функціонування протягом усього терміну експлуатації, що складає більш ніж 15 років. Конструкція пальників зроблена таким чином, що забезпечується більш повне згоряння газу. Завдяки цьому збільшується КПД опалювальної системи, зменшується викид шкідливих речовин в атмосферу, а також інтенсивність відкладення сажі в димарі.

Крім цього, під торговою маркою ARTI виробляються гнучкі гофровані металічні шланги для води та газу, а також газові фільтри. Шланги виготовляються із неіржавіючої сталі та розраховані на максимальний робочий тиск 9 бар. Фітинги вироблені з нікельованої латуні, якщо це шланг для води, і з нікельованої вуглеводневої сталі, якщо це газовий шланг. Діапазон робочих температур складає від -70°С до +130°С. Тип під’єднання може бути гайка та штуцер, а для підключення шлангу використовуються два найпоширеніші діаметри – 1/2″ та 3/4″. Довжина шлангів складає від 30 до 250 см, однак за замовленням можуть бути виготовлені шланги з іншими типом комплектації та довжиною. Газові фільтри торгової марки ARTI забезпечують ступінь фільтрації до 5 μм із пропускною здатністю – 10 м³/г. Моделі доступні з різьбовим з’єднанням стандартних діаметрів DN 15 та 20 та застосовуються для різних типів газу.

Вся продукція ARTIТМ відповідає високим стандартам якості, має усі необхідні сертифікати, а також регулярно проходить випробування.

Окрім реалізації продукції власної торгової марки, компанія «Газові Технології» є ексклюзивним дистриб’ютором таких провідних виробників опалювальних приладів, як SIT Group, Polidoro та IMIT Control System. Також, в асортименті товарів присутня величезна кількість обладнання, комплектуючих і запчастин до опалювальної техніки інших визнаних європейських і світових брендів, таких як Regulus, Zilmet, Valmex, Bitron, Mut, Nordgas, Condevo та ін., які можуть бути доставлені замовнику в найкоротші терміни. «Газові Технології» високо цінують своїх клієнтів, та завжди раді новим партнерам.

Компанія «Газові Технології»

Україна, м. Харків, вул. Автогенна, 10
sale@gaztech.ua
Тел.: (057) 717-57-77,
(095) 665-52-52
(096) 665-52-52.
http://gaztech.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 092


Залишити коментар

Telegram