Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Станції пожежогасіння Instalcompact

Безпеку будь-якого виробництва або об`єкту комерційної нерухомості неможливо собі уявити без сучасних і надійних автоматичних станцій пожежогасіння. Саме такі установки фірми Instalcompact (Польща) представляє на вітчизняному ринку українська інжинірингова компанія IWT

32281513989 Автоматичні станції водяного пожежогасіння Instalcompact серії PP-IC у своїй конструкції використовують насоси компаній-лідерів галузі. Зокрема, відцентрові горизонтальні одноступінчасті агрегати виробництва Winter Pumpen (Німеччина). Їх конструкція враховує специфіку використання: підвищено на один ступінь діаметр всмоктуючого патрубка в порівнянні з аналогічними насосами загального застосування; попередньо підібране робоче колесо. Це покращує продуктивність і підвищує надійність. Основні деталі насосів виконані з чавуну (корпус і елементи картера), бронзи (робоче колесо) та нержавіючої сталі (вал і захисна муфта).

Можливе оснащення станцій насосами іншої конструкції – вертикальними багатоступінчатими серії DPV виробництва DP-Pumps (Нідерланди), вертикальними зануреними турбінного типу Nijhuis Pompen (Нідерланди) або типу split case – Patterson Pump Company (США).

В якості приводу насосів, в залежності від вимог, застосовуються індукційні трифазні електродвигуни або дизельні двигуни внутрішнього згоряння. Наприклад, чотиритактні дизельні двигуни з безпосереднім вприскуванням палива фірми Clarke (входить до складу John Deere, Великобританія). Вони забезпечені електричною проводкою на 12 або 24 В з повним устаткуванням, відповідно вимогам до пожежних насосів.

Для кожного насоса передбачена індивідуальна шафа управління, всередині якої розташовані комутаційні, контрольні та запобіжні пристрої, силові шини та необхідні електричні компоненти. Ступінь захисту досить висока і відповідає класу IP54. Можливе оснащення автоматичним перемиканням на резервне джерело живлення.

Шафи управління дизельними установками забезпечують підтримку в зарядженому стані акумуляторів, ручний або автоматичний пуск двигуна, контроль параметрів його роботи (швидкість обертання, температура і тиск масла). Серед додаткових функцій – управління допоміжним обладнанням, наприклад, компресором, дренажним насосом. Передбачена аварійна сигналізація.

Типовий ряд станцій пожежогасіння Instalcompact представлений 10 базовими моделями, кожна з яких передбачає можливість вибору між чотирма стандартними виконаннями: E, EE, ED, D. Станції з електроприводом позначені Е – з одним насосом, ЕЕ – на базі двох насосів. Відповідно, приставка D у назві дизельної станції означає оснащення одним основним насосом. ED – станція з двома відцентровими насосами, один з яких з електричним приводом, а другий – з дизельним. Крім того, виробник пропонує спеціальні виконання в стандартному морському контейнері (20 або 40 футовому) для зовнішньої установки.

Переваги пожежних станцій Instalcomact: малі габарити і економія простору завдяки компактному розміщенню обладнання, невелика маса, мінімізована кількість зварних швів і монтажних операцій на об'єкті, простота сервісного обслуговування та ремонту.

Установки пожежогасіння поставляються максимально готовими і потребують лише приєднання до трубопроводів. Перед відправкою обладнання здійснюється його контроль на заводських випробувальних стендах.

Якість і надійність насосних установок перевірена часом і значним референт-листом, а також підтверджена провідними світовими страховими асоціаціями. Так, продукція має сертифікат Товариства страхових компаній Німеччини (VdS). Є також можливість виготовити насосну станцію згідно з вимогами американської страхової компанії FM Global. Фахівці IWT проходять навчання на заводі-виробнику. Досвід співпраці з європейськими інженерами протягом 7 років дозволяє реалізувати проекти різної складності. При цьому забезпечується повний супровід від початку проектування до запуску станції в експлуатацію. Передбачені програми лояльності для клієнтів.

«Інтегровані Водні Технології»

Тел.: +38 (044) 587-78-30
Тел.: +38 (044) 587-78-09
http://iwt.com.ua
www.facebook.com/integratedwatertechnologies/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 316


Залишити коментар

Telegram