Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Сталеві радіатори KORAD

Сталеві радіатори Korad давно відомі на ринку України, де зарекомендували себе з кращого боку і заслужили найвищі оцінки як професіоналів, так і простих споживачів. Вони широко застосовуються для опалення житлових та громадських приміщень, ідеально підходять для встановлення в закритих системах та в будинках котеджного типу

Інновації у виробництві сталевих радіаторів

Зображення радіатори опалення сталеві тип 22 Сталеві радіатори Korad виготовляються в м. Кошице (Словаччина) на металургійному комбінаті U.S. Steel Kosice, який спеціалізується на випуску опалювальних приладів ще з 1968 року. На цьому славетному підприємстві під час виробництва застосовуються сучасні інновації та технології, про які ми розповімо розповімо в цій статті.

Стелеві радіатори виготовляють із застосуванням ультрасучасних австрійських зварювальних ліній Schlatter і німецького електрофорезного фарбувального обладнання Eisenmann. Висока ступінь автоматизації забезпечує відмінну якість з`єднувальних швів і бездоганну гладку поверхню. Основним матеріалом при виробництві опалювальних приладів є листи з низьковуглецевої сталі холодного прокату товщиною 1,2 мм. Допоміжні поверхні виготовляють з металу товщиною 0,5 мм. Для досягнення високої якості прокату фахівці безперервно контролюють і регулюють хімічні та механічні параметри матеріалів від вхідної сировини до готового продукту, у відповідності до стандарту EN10130.

Рулони листів холодного прокату розмотують, розрізають до необхідного розміру, формують і зварюють у потрібну форму. Панель радіатора зварена з двох штампів по колу швом, а міжпанельна частина – точковим зварюванням. Усі панелі мають рельєфну поверхню нагріву, з внутрішніми каналами для протоку теплоносія, що підвищує теплову потужність на 30%. Відстань між осями вертикальних каналів – 33 мм.

Далі кожний продукт проходить випробування тиском. В наступній частині лінії сталеві радіатори піддаються серії поверхневих обробок. Вони включають декілька стадій: знежирення, нанесення фосфатного шару, основне катафорезне фарбування та кінцеве порошкове покриття, що здійснюється електростатичним способом. Далі продукт подається у випалювальну піч. Після встановлення кришки радіатор готовий до пакування.

Сталеві радіатори: типи і параметри

Зображення радіатори опалення сталеві ціна Підприємство випускає сталеві радіатори різних типів, у залежності від кількості теплових панелей: 10, 11, 20, 22, 30, 33. Прилади з приставкою у назві VK (Ventil-Kompakt) поставляються зі спеціальним набором на приєднання і термостатичним клапаном Heimeier 4360 з приєднувальним розміром М 30×1,5 мм. Крім того, пропонуються сталеві радіатори з гладкою фронтальною поверхнею (Р). Висота опалювальних приладів від 300 до 900 мм, довжина – 400–3000 мм.

Відео. Монтаж стелевих радіаторів

Радіатори Korad мають високу міцність, адже випробувальний тиск для них становить 13 бар, а максимальний робочий – 10 бар. Робоча температура теплоносія – до 110°С. Стандартний колір – білий, проте можливі й інші варіанти згідно з каталогом RAL.

Технічні параметри сталевих панельних радіаторів Korad задовольняють вимоги європейських норм EN 442, відповідають міжнародним стандартам TUV, а також українським нормативам.

Офіційним імпортером радіаторів Korad в Україні є корпорація "СТАС".

З питань придбання сталевих радіаторів звертайтеся до філій корпорації:

• Центральний офіс: м. Дніпро, вул. Курсантська, 3А.
Тел. (056) 787-03-42, (067) 568-22-90;
• Київська філія: м. Київ, вул. Деревообробна, 6В.
Тел. (044) 364-32-85, (097) 315-15-44;
• Львівська філія: м. Львів, вул. Городоцька, 355/6.
Тел. (098) 126-56-23

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 315


6 коментарів

  • Доброго дня, у сталевих радіаторах, які представляє ваша компанія є нижні підключення чи тільки бокові?

  • Доброго дня. Так є радіатори з нижнім підключенням. Мають маркування VK

  • У вас є сталеві радіатори 22 типу для басейнів із додатковим захистом від дії підвищеного рівня вологи.

  • У виробника є моделі сталевих радіаторів з нижнім підключенням по середині приладу?

  • На жаль таких радіаторів, з нижнім підключенням по середині приладу, у нас немає

4
5
4
Залишити коментар

Telegram