Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Сталеві радіатори made in Ukraine

Українське ТОВ «СанТехРай», відоме на ринку як виробник алюмінієвих і біметалічних опалювальних приладів, розпочало виготовлення нових сталевих панельних радіаторів TERRA teknik 11-го та 22-го типу з використанням обладнання італійської компанії LeasGroup. Пропоновані моделі – європейської якості, проте – за українською ціною

Зображення сталеві радіатори Пропоновані опалювальні прилади призначені для встановлення у системах центрального та автономного типу, в житлових і громадських приміщеннях, у закритих одно- і двотрубних з природною або примусовою циркуляцією.

Радіатори 22-го типу складаються з двох нагрівальних панелей (РР) і двох конвекторних пластин (КК). Панель являє собою два профільних сталевих листи, зварених по периметру роликовим зварюванням із суцільним швом. Конвекторна пластина приварюється до водяних каналів для забезпечення максимально можливої тепловіддачі. Таким чином, сталеві радіатори поширюють теплову енергію не лише за рахунок теплового випромінювання від бічних панелей, але й завдяки природній конвекції. Це дозволяє поліпшити їх технічні показники та знижує витрати енергії на нагрівання приміщення.

Зображення сталеві радіатори опалення в Україні Бічні поверхні приладів закриті захисними елементами, а верхня поверхня закрита перфорованою планкою. Передбачені різні варіанти під'єднання труб — бокове та нижнє.

У виробничій лінійці вітчизняного виробника представлена велика кількість моделей приладів довжиною від 400 до 3000 мм, висотою – 300, 500 або 600 мм . Відповідно, в залежності від типорозміру, тепловіддача радіаторів становить від 723 до 4220 Вт. Кожний радіатор протестований під тиском 13 атм. і може постійно експлуатуватись при 10 атм.

У конструкції використовується холоднокатаний сталевий лист високої якості з низьким вмістом вуглецю (згідно з європейським стандартом DIN EN 10130-99). Товщина сталі панелей – 1,05 мм, конвекторів – 0,3 мм, бічних кришок – 0,8 мм. Відстань між каналами: – 33,3 мм.

Захист від впливу корозії забезпечується за рахунок знежирення та обробки в цинково-фосфатній ванні, а також нанесенням покриття з порошкової поліепоксидної емалі з подальшим високотемпературним сушінням і запіканням при температурі 180°С. Все це забезпечує термін експлуатації понад 20 років.

Зображення радіатори опалення сталеві тип Важливо, що всі радіатори проходять дві стадії нанесення лакофарбового покриття, з використанням високоякісних матеріалів. Ці матеріали не містять формальдегідні смоли, важкі метали та інші шкідливі речовини, які могли б виділятися в навколишнє середовище при нагріванні приладу. Таким чином, споживач може бути впевнений в екологічності та безпеці для здоров`я під час експлуатації радіатора.

Стандартний колір виробів – білий, згідно з RAL 9016. Як аксесуар пропонується комплект кріплень, кран Маєвського для відведення повітря, заглушка.

Верхні та бічні кришки, змонтовані в заводських умовах, надають виробу сучасний елегантний вигляд, а настінний підвіс у формі літери L забезпечує гнучкість монтажу. Передбачена можливість постачання приладів з іншими типами підвісів, за спеціальним замовленням. Це дозволяє індивідуально підібрати радіатор практично під будь-яке приміщення та віконний проріз

Зображення радиатори опалення ТОВ «СанТехРай» є фахівцем у виробництві радіаторів. Вже протягом багатьох років компанія виробляє в Україні алюмінієві та біметалеві радіатори ТМ Mirado, Diva, Elite, Elegance, поставляючи їх зокрема і на експорт в Європу. Технологічні процеси підприємства пройшли сертифікацію і повністю відповідають стандарту ISO 9001:2008. Висока якість продукції досягається за рахунок автоматизації, застосування ноу-хау від провідних виробників, системою контролю на кожному етапі виробництва (від розплавленого металу до заводської упаковки), професіоналізму персоналу. Підприємство є першим і єдиним в Україні виробником, який випускає секційні радіатори у технологічній упаковці, що захищає від пошкоджень під час виконання монтажних робіт.

Відео. Виробництво сталевих радіаторів опалення в Україні

Радіатори виробництва ТОВ «СанТехРай» – гарантія якості. Тепло дому, до якого хочеться повертатися.

ТОВ «СанТехРай»
Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове,
462 км автодороги Київ – Одеса
Тел./факс: +38 (048)734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 11 937


3 коментаря

  • Купив собі радіатори цього виробника. Ціна-якість, задоволений.

  • Я був на заводі. Там встановлена самі сучасна лінія виробництва сталивих радіаторів в Україні.

  • Когда уже запустят в производство 33 тип?

5
5
5
Залишити коментар

Telegram