Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Сталеві панельні радіатори – особливості вибору

Система опалення одна із найважливіших інженерних систем будь-якої споруди. Вона складається з багатьох елементів. Але основних два – котел, котрий генерує тепло та опалювальні прилади, які випромінюють тепло у приміщенні. Вибір сталевих панельних радіаторів має певні особливості та нюанси

Конструкція cталевих панельний радіаторів

Зображення Сталевий панельний радіатор Сталевий панельний радіатор має комбінований метод передачі тепла від гарячої води до повітря приміщення. Це комбінація із двох складових:

  • конвективної – передача тепла шляхом перенесення енергії безпосередньо потоками самої речовини; в сталевому радіаторі за цю складову відповідає внутрішній хвилеподібний конвектор;
  • радіаційної частини (шляхом теплового випромінювання) – основні нагрівальні панелі, які випромінюють тепло у приміщення.

Типи сталевих панельний радіатор

Тип сталевого радіатора визначається комбінацією конвекторів та нагрівальних панелей, що позначається цифрами, наприклад, 22. Тут перша цифра позначає кількість панелей, а друга – кількість конвекторів.

Сталеві панельні радіатори української торгової марки Terra Teknik

Це сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Має збільшену конвекційну зону та вдосконалену систему з додатковими місцями внутрішнього зварювання, що підвищують енергоефективність. Якість матеріалів та їх збірки відповідає міжнародним стандартам. Максимальна температура теплоносія: 110°С, робочий тиск: 10 бар, випробувальний тиск: 13 бар.

Особливістю конструкції сталевих панельних радіаторів Terra Teknik є унікальне розміщення горизонтальних каналів на панелях опалення. По цих каналах циркулює гарячий теплоносій. Спеціалісти підрахували, що найбільш ефективною відстанню між каналами є 33,3 мм. Таким чином забезпечується максимальна тепловіддача опалювального приладу. Наприклад, для радіатора типу 22, висотою 500 мм та довжиною 1000 мм, тепловіддача становить 2040 Вт (при ΔТ = 70°С). В комплект радіатора входять заглушка, ручний кран для видалення повітря, комплект кріплень, захисні рукавички.

Асортимент сталевих панельних радіаторів Terra Teknik

В асортиментному переліку є моделі із боковим та нижнім підведенням. Радіатори можуть бути довжиною від 400 мм та до 3-х метрів. Висота радіаторів також може бути різною : 200, 300, 400, 500 чи 600 мм. Типи радіаторів : 10, 11, 21, 22, 30 та 33.

Виробництво сталевих панельних радіаторів

Потужності виробництва радіаторів Terra Teknik знаходяться в м. Одеса. На підприємстві налагоджено повний виробничий цикл: від підготовки сировини до отримання готового виробу.

Виробничі лінії оснащені передовим високотехнологічним європейським обладнанням. Досягти стабільно високих показників якості продукції вдається завдяки сучасним технологіям й автоматизації технологічного процесу.

Система менеджменту якості

На підприємстві діє багаторівнева система контролю якості. Усі матеріали, сировина та комплектуючі, що потрапляють на завод, перевіряються у сертифікованій лабораторії. Виробництво панельних радіаторів опалення здійснюється відповідно до стандарту EN442. На радіатори української торгової марки Terra Teknik діє гарантія 10 років.


«Сан Тех Рай»

Одеська обл. Біляївський р-н., с. Усатове,
462 км автодороги Київ - Одеса
тел. / факс: +38 (048) 734-47-57
e-mail: office@santehraj.com.ua
santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 705

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram