Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Співпраця в освітній галузі HERZ Armaturen та НУ «Львівська політехніка»

Спільне прагнення компанії HERZ Armaturen та Національного університету «Львівська політехніка» до забезпечення сприятливих умов для підготовки висококваліфікованих кадрів, які володіють основами проектування, налагодження та експлуатації сучасних енергоефективних систем опалення, тепло- і холодопостачання, використання відновлюваних джерел енергії на базі новітніх технологій та устаткування, підтверджено реальними кроками

Зображення підписання меморандуму Герхарда Глінцерера та Юрія Бобало 11 жовтня у Львові під час робочої зустрічі генерального директора компанії HERZ Armaturen Ges.m.b.H. доктора Герхарда Глінцерера та ректора Національного університету «Львівська політехніка» д. т. н. професора Юрія Бобала було підписано меморандум про співпрацю. Того ж дня на кафедрі «Теплогазопостачання і вентиляція» за участю Герхарда Глінцерера, проректора з науково-педагогічної роботи Олега Давидчака та запрошених гостей було урочисто відкрито Зображення лабораторного стенду HERZ у Національному університеті «Львівська політехніка» лабораторний стенд HERZ із застосування арматури термостатичного та гідравлічного регулювання в енергоефективних системах опалення. Сприяння використанню сучасних технологій енергозбереження в навчальному процесі з підготовки висококваліфікованих фахівців є ключовою складовою підписаного меморандуму. Документом також передбачена активна системна взаємодія в роботі Зображення співробітники HERZ Armaturen та «Львівської політехніки» Центру енергоефективності Університету з питань впровадження навчальних програм та атестації енергоменеджерів та енергоаудиторів.

Зображення історична книга HERZ Armaturen Славна історія розвитку з 1896 року від сімейного підприємства Gebauer und Lerner до групи компаній HERZ у 2018 році була темою медіа-презентації доктора Г. Глінцерера для викладачів, студентів і шановних гостей. Роботу HERZ на території сьогоденної України було розпочато ще в 1908 році за участю фірми Саломона Рапапорта у Львові.

Зображення лекції доктора доктора Г. Глінцерера

У наш час напрямок бізнесу групи HERZ, пов‘язаний з виробництвом пакувальної та теплоізоляційної продукції з пінополістиролу представлено, двома заводами в містах Берегово та Черкаси.

Арматурна та котельна продукція HERZ активно застосовується на об‘єктах будівництва з класом енергоефективності «С» і вище та на теплогенеруючих потужностях, що використовують біомасу.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 942


Залишити коментар

Telegram