Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Сонячні панелі для України від Європейського союзу

Зображення сонячні панелі для України Євросоюз надасть Україні першу партію сонячних панелей - загалом 5 700 одиниць. Про це повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн в своєму дописі в Твіттер.

«Росія навмисно б'є по українській енергетичній інфраструктурі. Ми працюємо з Україною задля відновлення електропостачання, ремонтуючи і відновлюючи пошкоджену інфраструктуру, а також розвиваючи відновлювальну енергетику. ... Зараз я можу оголосити, що перша партія сонячних панелей невдовзі буде доставлена до України», - сказала вона.

За словами фон дер Ляєн, енергетична компанія з Італії ENEL безкоштовно надасть Україні 5 700 панелей, вироблених в Європі за підтримки Європейського фонду інновацій. Ці панелі можуть покрити 11 тис. кв. м дахів громадських будівель, а також забезпечити електрикою школи, лікарні та пожежні частини.

«Я переконана, що інші європейські компанії, а також держави-члени ЄС, надихнуться цим першим кроком. Тому Україна зможе покластися на чисту електрику, вироблену вдома», - підсумувала вона.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 022 / 2023-03-03 19:34:59


Залишити коментар

Telegram