Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Акція для інсталяторів VIESSMANN

Сонячні панелі для України від Європейського союзу

Зображення сонячні панелі для України Євросоюз надасть Україні першу партію сонячних панелей - загалом 5 700 одиниць. Про це повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн в своєму дописі в Твіттер.

«Росія навмисно б'є по українській енергетичній інфраструктурі. Ми працюємо з Україною задля відновлення електропостачання, ремонтуючи і відновлюючи пошкоджену інфраструктуру, а також розвиваючи відновлювальну енергетику. ... Зараз я можу оголосити, що перша партія сонячних панелей невдовзі буде доставлена до України», - сказала вона.

За словами фон дер Ляєн, енергетична компанія з Італії ENEL безкоштовно надасть Україні 5 700 панелей, вироблених в Європі за підтримки Європейського фонду інновацій. Ці панелі можуть покрити 11 тис. кв. м дахів громадських будівель, а також забезпечити електрикою школи, лікарні та пожежні частини.

«Я переконана, що інші європейські компанії, а також держави-члени ЄС, надихнуться цим першим кроком. Тому Україна зможе покластися на чисту електрику, вироблену вдома», - підсумувала вона.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 1 905 / 2023-03-03 19:34:59

Виставка Бассейн Пул 2024


Залишити коментар

Telegram