Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Солнечных» домов в Украине стало в 4 раза больше

SAEE 200x200-1 На сегодня 1635 частных домов установили солнечные панели и это почти в 4 раза больше чем в 2016 году. Спрос населения на солнечные панели продолжает расти: в течение II квартала 2017 года еще 326 семей выбрали «солнечную» электроэнергию. Это на 25% больше по сравнению с I кварталом этого года, когда 200 семей перешли на «чистую» энергию. Об этом сообщили в Госэнергоэффективности. Во II квартале общая установленная мощность солнечных станций частных домохозяйств выросла на 24% и составила почти 25 МВт.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 548 / 2017-08-22 13:40:41


Залишити коментар

Telegram