Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Акція для інсталяторів VIESSMANN

Smart Building 2020: про «розумний» дім і не тільки

В Києві 13-14 лютого у Міжнародному Виставковому Центрі вже вчетверте відбудеться міжнародний форум Smart Building — міжнародна професійна виставка і конференція світових і українських досягнень в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення «розумного» будинку і «розумного» міста

Зображення  Smart Building 2020 Тематика та експозиція заходу стосуватиметься 6 головних напрямків:

  • розумний будинок;
  • розумне місто;
  • енергоефективність;
  • автоматизація будівель;
  • IoT-рішення;
  • безпека.

Форум Smart Building – це унікальний майданчик, підтриманий галузевими Міністерствами та профільними асоціаціями, який об'єднає стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва.

Ділова програма передбачає проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів, свої експозиції продемонструють понад 100 компаній-новаторів у сфері технологій сучасного будівництва. Захід відвідають мери міст України.

Особливість цьогорічної зустрічі фахівців – одночасне проведення спеціалізованих заходів:

  • Internet of Things Forum, який присвячений тематиці Інтернету речей;
  • Smart Building Forum, який стосується автоматизації, енергоефективності, розумного будинку і розумного міста;
  • бізнес-Форум «ТОП-100» кращих компаній України», який представить лідерів різних галузей України.

Деталі про проведення форуму ви зможете знайти на офіційній сторінці заходу в Facebook за посиланням або на сайті організаторів.

Квитки доступні на сайті за посиланням.

Медіа-ресурс AW-Therm вже вкотре є інформаційним партнером форуму. Запрошуємо відвідувачів завітати на стенд видання, де можна отримати друковані номери журналу AW-Therm включно із найсвіжішими.

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 2 124

Вас може зацікавити:


Виставка Бассейн Пул 2024


Залишити коментар

Telegram