Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Smart Building 2020: про «розумний» дім і не тільки

В Києві 13-14 лютого у Міжнародному Виставковому Центрі вже вчетверте відбудеться міжнародний форум Smart Building — міжнародна професійна виставка і конференція світових і українських досягнень в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення «розумного» будинку і «розумного» міста

Зображення  Smart Building 2020 Тематика та експозиція заходу стосуватиметься 6 головних напрямків:

  • розумний будинок;
  • розумне місто;
  • енергоефективність;
  • автоматизація будівель;
  • IoT-рішення;
  • безпека.

Форум Smart Building – це унікальний майданчик, підтриманий галузевими Міністерствами та профільними асоціаціями, який об'єднає стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва.

Ділова програма передбачає проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів, свої експозиції продемонструють понад 100 компаній-новаторів у сфері технологій сучасного будівництва. Захід відвідають мери міст України.

Особливість цьогорічної зустрічі фахівців – одночасне проведення спеціалізованих заходів:

  • Internet of Things Forum, який присвячений тематиці Інтернету речей;
  • Smart Building Forum, який стосується автоматизації, енергоефективності, розумного будинку і розумного міста;
  • бізнес-Форум «ТОП-100» кращих компаній України», який представить лідерів різних галузей України.

Деталі про проведення форуму ви зможете знайти на офіційній сторінці заходу в Facebook за посиланням або на сайті організаторів.

Квитки доступні на сайті за посиланням.

Медіа-ресурс AW-Therm вже вкотре є інформаційним партнером форуму. Запрошуємо відвідувачів завітати на стенд видання, де можна отримати друковані номери журналу AW-Therm включно із найсвіжішими.

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 197

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram