Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Smart Build Forum: нові рішення у будівництві

200х200 Автоматизація та перехід до новітніх інформаційних технологій у будівельній сфері, популяризація енергоефективних та екологічних рішень – саме такими були головні теми I Спеціалізованого форуму по інноваційним, розумним та ІТ-технологіям в будівництві Smart Build Forum. Захід, що відбувся в Києві 20 вересня, зібрав близько сотні представників проектних організацій і виробничих компаній, архітекторів, забудовників, розробників програмного забезпечення та ін.

Учасники заходу розглянули, зокрема, технології зменшення витрат на кондиціювання приміщень за рахунок встановлення сонцезахисних конструкцій. Крім того, мова йшла про перспективи застосування нових типів вітрових генераторів електроенергії. Були представлені комплексні рішення щодо інженерного оснащення та оздоблення пасивних будинків, у тому, числі за рахунок впровадження систем управління «Розумний будинок» та дистанційного керування. Обговорили проекти, вже реалізовані та перспективні у плані пошуку варіантів оснащення енергоощадної оселі в українських реаліях.

Варто відмітити, що всі учасники отримали примірник спеціалізованого видання від інформаційного спонсору журналу AW-Therm, на сторінках якого вони змогли ознайомитися з рішеннями по використанню сонячної енергії, цифровими технологіями управління насосами та опалювальним обладнанням, тобто темами, що йшли в унісон із тематикою заходу.

Проте більша частина форуму була присвячена саме новим технологіям при будівництві – застосування безпілотних літальних апаратів (дронів), автоматизація контролю використання пального для вантажівок-бетонозмішувачів, хмарні IT-технології, інструменти для презентації об’єктів нерухомості у форматі VR (віртуальної реальності) тощо.

Як повідомила координатор проекту Smart Build Forum Катерина Юхневич, більш детально питання використання інноваційних технологій в сфері енергозбереження буде винесене на обговорення на спеціально присвяченому цьому форумі, про дату і місце проведення якого організатори повідомлять окремо.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 344


Залишити коментар

Telegram