Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Лише свіже повітря!

Компактна система вентиляції з рекуперацією тепла recoVAIR від компанії Vaillant - це ефективне рішення, яке гарантує, що в вашому будинку чи офісі буде завжди свіже та чисте повітря, як на кліматичному курорті. Окрім того, це обладнання збереже до 20-25% енергії, що раніше витрачалася на опалення

V_1 Система вентиляції recoVAIR очищує повітря, що надходить з вулиці, від бруду та пилу, підтримує вологість та вміст вуглекислого газу в приміщенні на комфортному для користувача рівні. Належний рівень CO2 та комфортна вологість підтримується завдяки вбудованим аналізаторам. Це не тільки позитивно впливає на здоров’я мешканців будинку, дозволяє зберігати речі та інтер’єр, запобігає розповсюдженню мікробів та цвілі, а ще й дає можливість не втрачати тепло через відкриті вікна при провітрюванні. Повітря очищується від пилу та летючих компонентів завдяки потужним фільтрам двох типів для помірно та сильно забрудненого повітря. Незамінне це обладнання для алергіків під час цвітіння рослин та розповсюдження тополиного пуху.

Система здійснює рівномірне кероване провітрювання всіх приміщень в будинку, керований забір свіжого повітря ззовні та відводить відпрацьоване повітря, попередньо відібравши від нього тепло в теплообміннику перехресного потоку. За рахунок рекуперації зберігається близько 90% тепла, що зазвичай втрачається через вентиляцію. Влітку режим рекуперації тепла може бути відключений для охолодження будинку вночі природним шляхом, без додаткових енерговитрат. Для роботи в зимовий час передбачений вбудований електричний нагрівальний елемент, який запобігає замерзанню вологи в теплообміннику.

V_2 Конструктивно вентиляційні системи recoVAIR розроблені для настінного або стаціонарного монтажу, моделі VAR 150 монтуються безпосередньо на стелю. Модельний ряд розрахований для приміщень площею від 90 до 290 м2. Система recoVAIR має всю необхідну вбудовану автоматику та може використовуватись окремо або за допомогою універсального регулятора multiMATIC VRC 700, бути інтегрованою в систему опалення разом з іншим тепловим обладнанням. Регулятор здійснює алгоритм погодозалежного управління, підтримує функції охолодження із захистом від випадіння вологи, здійснює вибір економічно доцільного виду палива з урахуванням тарифів і показників роботи обладнання. Така концепція керування дозволяє додатково економити тепло та енергоносії.

Система recoVAIR може працювати в системах опалення з газовими котлами, сонячними системами, тепловими насосами та іншим обладнанням Vaillant. Всі моделі recoVAIR сертифіковані в Європі для використання у пасивних домах. Через блок дистанційного керування VR 900 можливе віддалене управління та контроль за роботою всієї системи опалення та вентиляції.

Установка подає повітря вентиляторами з регульованим обертанням (макс. споживана потужність 170 Вт у VAR 150 та 340 Вт у моделях VAR 260/4 та VAR 360/4), має можливість як автоматичного, так і ручного 4-ступінчатого керування. Установки recoVAIR VAR 260/4 (E) и VAR 360/4 мають вбудовані датчик вологості та перепускну заслонку для природнього охолодження вночі влітку та можливість встановити додатковий електричний нагрівач для захисту від обмерзання за низьких вуличних температур.

Компактна система вентиляції з рекуперацією тепла recoVAIR фірми Vaillant – це енергозбереження та здоровий мікроклімат у вашому будинку!

Представництво Vaillant в Україні
01015, м. Київ, вул. Лаврська, 16
Багатоканальна інформаційна лінія:
Тел.: 0-800-50-18-05
Е-mail: info@vaillant.ua
www.vaillant.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 492


Залишити коментар

Telegram