Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Система розумного зонування Evohome від компанії Resideo, створена за технологією Honeywell Home, стала ще досконалішою

Система розумного зонування evohome від компанії Resideo, створена за технологією Honeywell Home, стала ще досконалішою

Зображення evohome Resideo Компанія Resideo, світовий постачальник рішень у галузі домашнього комфорту та безпеки, оголосила, що новаторська система інтелектуального зонування evohome, створена за технологією Honeywell Home, яка дозволяє споживачам легко контролювати температуру в кожному приміщенні будинку – на місці або дистанційно, через додаток – стала ще більш розумною.

Нові функції інтелектуальної системи evohome означають, що бездротове рішення «все в одному» відтепер підходить практично для будь-якого будинку та застосування, допомагаючи ще більшій кількості власників будинків ефективно контролювати рівень теплового комфорту в 12 зонах з одного місця. Це також означає, що власники будинків тепер мають можливість зменшити споживання електроенергії та витрати на її оплату2.

Система evohome від Resideo, розроблена і виготовлена в Європі з урахуванням понад 130-річного досвіду інженерів у галузі інноваційних технологій «розумного дому», являє собою унікальне рішення легкого використання та надзвичайно простого монтажу не лише професійним монтажником, але й кожним користувачем.

Система є розумним вибором для професійних монтажників та користувачів, завдяки універсальним функціям «все в одному»:

  • Перевірене майбутнє для наступного покоління, яке дбатиме про клімат – універсальне рішення щодо зонування, яке тепер передбачає сумісність системи із тепловими насосами.
  • Повна сумісність із джерелом тепла – крім теплових насосів, evohome також працює з системами централізованого теплопостачання, традиційними та сучасними високоефективними комбінованими котлами, серед них і котли з пелетними пальниками.
  • Максимальний комфорт у кожному приміщенні в усі пори року, який тепер також передбачає функцію охолодження теплових насосів – просте перемикання режимів опалення та охолодження кожної зони будинку, підтримуючи тепловий комфорт взимку та прохолоду влітку.
  • Вища ефективність роботи котла завдяки запатентованій технології – технологія Advanced Load Scaling™ захищає котел від перевищення максимального значення температури та підтримує його найбільш ефективний режим роботи. Алгоритм системи доповнений функцією автоматичної адаптації обігріву приміщень відповідно до змінних погодних умов навесні та восени, вимикаючи опалення в теплі дні та вмикаючи у холодні.
  • Розумний контроль погоди – вдосконалений контроль зони комфорту та споживання енергії відповідно до температури повітря ззовні та всередині будинку з одночасним визначенням втрати тепла у кожному приміщенні.

Відтепер доступна розумніша система evohome

Щоб дізнатись більше про те, чому система evohome є досконалим інструментом моніторингу та контролю теплового комфорту у Вашому домі, яким можуть легко керувати не лише фахівець, але й кожен користувач evohome, будь ласка, відвідайте сайт www.homecomfort.resideo.com/evohome

Торговельна марка Honeywell Home використовується на підставі довгострокової ліцензії корпорації Honeywell International Inc.

Про компанію Resideo

Resideo – це провідний світовий постачальник рішень у галузі максимального теплового комфорту та безпеки, перш за все у житлових приміщеннях. Завдяки 130-річному досвіду, продукція компанії Resideo присутня у понад 150 млн будинків. Кожного року в будинках встановлюється більш ніж 15 млн систем теплового комфорту та безпеки від Resideo. На сьогоднішній день Resideo обслуговує понад 110,000 ділових партнерів за посередництва провідних дистриб'юторів, серед них і ADI Global Distribution, який експортує продукцію у більш ніж 100 країн з понад 200 складських приміщень по всьому світу. Для отримання додаткової інформації про Resideo, будь ласка, відвідайте сайт www.resideo.com.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 393


Залишити коментар

Telegram