Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Система Wavin Ekoplastik. Питання й відповіді стосовно гарантії

І. Ядловський

Партнери й замовники періодично піднімають питання про гарантійні зобов’язання на систему пластикових трубопроводів Wavin Ekoplastik, то ж ми вирішили трохи докладніше розкрити питання гарантійних зобов’язань виробника у цій статті

Зображення сертифікат якості Вавін Екопластік Відомо, що на всю основну продукцію Wavin Ekoplastik у складі повністю змонтованої та випробуваної інженерної системи гарантія становить 10 років, з компенсацією збитків, що сталися внаслідок страхового випадку з вини виробника. Детальні умови оформлення такої гарантії, а також перелік необхідних документів, описано за посиланням.

На яку саме продукцію завод-виробник дає гарантію 10 років?

Дехто вважає, що гарантійні зобов’язання виробника системи Wavin Ekoplastik поширюються на окремі її частини й складові, тобто окремо на труби, й на кожен фітинг. Інколи замовники купують, наприклад, тільки труби Ekoplastik, або лише якісь окремі фітинги. Насправді варто пам’ятати, що під дію гарантії Wavin Ekoplastik підпадає повністю змонтована інженерна система, що складається виключно з компонентів Wavin Ekoplastik. Змішування складових систем з поліпропілену від різних виробників у одній інженерній системі неприпустиме, оскільки це є підставою для втрати гарантії. Звісно якщо знайшовся у пакуванні дефектний фітинг, або труба Wavin Ekoplastik перед монтажем, то така продукція легко замінюється на якісну у офіційних точках продажу, або через представників виробника, навіть якщо це сталося протягом 10 років від купівлі нашої продукції.

Яка головна передумова отримання гарантії на систему Wavin Ekoplastik?

Головною умовою отримання гарантії на 10 років на систему Wavin Ekoplastik є обов’язкове проведення гідравлічних випробувань змонтованої системи трубопроводів відповідно до вимог заводу-виробника, які зазначено в Інструкції з монтажу. А також чітке дотримання положень цієї Інструкції, стосовно таблиці зварювання, способів прокладання та кріплення системи, допустимих режимів експлуатації, зберігання та транспортування компонентів системи. Це стає особливо важливим, коли змонтована система буде ховатись за оздобленням чи будівельними конструкціями, адже пластикові трубопровідні системи Wavin Ekoplastik призначено перш за все для прихованого прокладання. Завантажити Інструкцію з монтажу можна за посиланням.

Яка зона відповідальності інсталятора системи Wavin Ekoplastik?

Попри те, що багато ризиків за працездатність майбутньої інженерної системи забирає на себе виробник, неухильно дотримуючись стандартів та контролю якості продукції, інсталятор не звільняється від відповідальності перед замовником за якість виконання своєї частини роботи. А саме, за якість зварювальних швів, дотримання режимів зварювання, технології прокладання трубопроводів та дотримання чинних будівельних норм України. Важливу частину відповідальності інсталятора становить якісне оформлення документів, що супроводжують надання послуги монтажу чи реконструкції інженерної системи замовникові, згідно із законодавством України, а також умовами надання гарантії від виробника. Це фотодокументація, акт гідравлічних випробувань, підписаний замовником, квитанції про виконання робіт тощо.

Чи існує якась відповідальність у продавця продукції?

Здавалося б, яка може бути у продавця відповідальність? Продукція Wavin Ekoplastik має стабільну якість, за яку виробник відповідає своєю доброю, більш ніж 30-річною репутацією. Монтує труби й фітинги інсталятор, або підрядник. Слід відправити вчасно товар, що потребує замовник, отримати гроші та бути спокійним за якість, головне, щоб це була оригінальна продукція. Насправді відповідальність продавця полягає у дотриманні умов зберігання та транспортування продукції від постачальника й до замовника, особливо в холодну пору року. Важливим аспектом, яким часто нехтують продавці, є обізнаність у товарі, що дає змогу скоригувати помилкові дії покупця, й вберегти його від зайвих витрат. Завжди цікавтесь у покупця, з якою саме метою він купує продукцію, й де зібрався її застосовувати. Не бійтеся порекомендувати правильні типи трубопроводів, що найбільше підходять для вирішення завдання замовника, тоді він буде вдячний Вам багато років.

Відео. Продукція Wavin Ekoplastik: застосування та правильний монтаж

Ми бажаємо, щоб Ваші інженерні системи працювали довго та якісно, а раптом маєте додаткові питання – звертайтесь будь ласка до регіональних представників компанії Wavin Czechia s.r.o в Україні:

Сергія Дяченка:
Тел.: +38 (067) 224-08-82, +38 (099) 706-9000,
E-mail: sd@ekoplastik.ua

Ігора Ядловського:
Тел.: +38 (050) 23-150-20, +38 (096) 66-33-596,
E-mail: info@ekoplastik.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 933


Залишити коментар

Telegram