Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Серія підлогових котлів BAXI SLIM HPS

Компанія BAXI (Італія) представляє на українському ринку підлогові чавунні газові котли серії SLIM HPS. Вони замінюють лінійку SLIM HP і мають потужність 79, 99 і 110 кВт. SLIM HPS розроблений як котел, що доповнює широку лінійку теплогенераторів SLIM, максимальна потужність яких становить 62 кВт

Baxi SLIM HPS – це серія високоефективних газових котлів з атмосферним пальником. Всі моделі виконані в сірому корпусі з чорною панеллю управління, як і класичні SLIM. Принципова відмінність котлів SLIM HPS – чавунний теплообмінник. У класичних котлах SLIM-секції теплообмінника набираються в глибину при зростанні потужності. Така концепція не дозволяє перевищити потужність 62 кВт, адже в цьому випадку може погіршитися розподіл газу вздовж циліндричного пальника з нержавіючої сталі. Все це може привести до нестабільного розпалу котла, мікровибухів і нерівномірного нагрівання теплообмінника.

Тому для серії котлів SLIM HPS застосували чавунний теплообмінник, секції якого набираються в ширину. Секційний теплообмінник з високоміцного евтектичного чавуну з профільними ребрами має велику поверхню теплообміну і відмінні аеродинамічні властивості. Котли серії SLIM HPS оснащені усіма необхідними засобами контролю та пристроями для забезпечення безпеки. Датчик тяги, вбудований в стабілізатор тяги, зупинить котел в разі проблем з димарем. Роботу двоступеневого газового пальника контролює електрод розпалу, який у разі згасання полум'я миттєво закриє газовий клапан. Також у разі проблем з циркуляцією води в системі та перегріву котла, термостат перегріву, встановлений в передній секції теплообмінника, зупинить котел і не дозволить повторно його запустити до охолодження системи.

Котли серії SLIM HPS оснащуються двоступінчаcтим газовим клапаном, і дають 70% номінальної потужності при роботі на першому ступені. Завдяки потужній ізоляції зі скловолокна, розміщеної під кожухом, і продуманій конструкції дані котли мають високу ефективність. Котли серії SLIM HPS стійко працюють при зниженому тиску газу, зберігаючи безпеку розпалу й стійке горіння при вхідному тиску газу 7 мбар, що, безумовно, є перевагою в умовах України.

Штатно котли серії SLIM HPS оснащуються простою і надійною панеллю управління з можливістю підключення кімнатного механічного або програмованого термостата BAXI. За бажанням можна встановити додаткову опціональну панель управління з погодозалежним регулюванням і програмуванням режимів роботи контуру ГВП та опалення. Для створення котелень великих потужностей котли серії SLIM HPS можна встановлювати в каскаді. Для цього існує спеціальний аксесуар - каскадний регулятор. Основні плюси блоку каскадного управління – це рівномірне завантаження котлів, ступеневе збільшення теплової потужності та рівномірність вироблення ресурсу кожного котла. Можна з упевненістю сказати, що котли c чавунним теплообмінником серії SLIM HPS від компанії BAXI є гідним доповненням лінійки SLIM, надійним і гнучким рішенням, як при створенні індивідуальної системи опалення, так і у випадку роботи в каскаді для забезпечення теплом і гарячою водою великих приміщень.

ПредставництвоBAXI S.p.A. в Україні
01032, м. Київ,
вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 2 309


Залишити коментар

Telegram