Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

SEF 2019 KYIV продемонструє як виглядатиме енергетична галузь майбутнього

Зображення SEF 2019 KYIV Новітні рішення та технології галузі відновлених джерел енергії (ВДЕ) буде продемонстровано 16-18 жовтня у Києві на 11-му Форумі та Виставці сталої енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2019 KYIV. Тут визначатимуться глобальні тренди, розглядатимуться найбільш важливі проблеми енергетики із сонячних, вітрових, біологічних, водневих джерел разом із енергоефективністю, технологіями зберігання електроенергії та інтелектуальними енергетичними системами не оминаючи з юридичних та фінансових аспектів розвитку проектів.

З кожним роком стала енергетика отримує нові виклики та можливості для розвитку. Так, станом на 2019 рік у світі вироблено близько 2,4 ТВт електроенергії з усіх ВДЕ, зокрема на Європу та країни Азії припадає понад 640 ГВт.

У 2019 році особливо нагальною є проблема менеджменту зеленої генерації і створення більш надійної, швидкої, гнучкої та інтелектуальної інфраструктури. Стимулом для прискорення будівництва нових об`єктів ВДЕ стане діджиталізація галузі та використання штучного інтелекту, що в свою чергу ключовим чином змінить ландшафт індустрії.

В рамках триденного форуму та виставки найактуальнішу галузеву інформацію щодо основних трендів та найсучасніших технологічних рішень 600 делегатам з 37 країн світу представлять понад 80 видатних доповідачів, виставка збере понад 150 експонентів. У центрі уваги експертів будуть останні законодавчі зміни та політичні аспекти енергетичної галузі Європи та України зокрема. Робоча програма Форуму SEF 2019 KYIV складається з наступних подій:

  • 16 жовтня: SEF Сонячна енергетика, SEF Юридичні та фінансові аспекти, SEF Штучний інтелект в енергетиці;
  • 17 жовтня: SEF Розподілене виробництво енергії, SEF Енергоефективність;
  • 18 жовтня: SEF Біоенергетика;

Форум стане місцем важливих ділових зустрічей яких власників, керівників та директорів найбільших міжнародних компаній, а також інвесторів та підприємців в галузі сталої енергетики. В центрі уваги – останні технології галузі: модернізоване обладнання, новітні рішення, сучасні сервіси та інноваційні енергетичні технології, ідеї для ефективного розвитку бізнесу. Відвідувачі виставки матимуть нагоду комунікацій з виробниками інверторів, постачальниками матеріалів та комплектуючих, PV-дистриб'юторів, інсталяторів, а також отримають інноваційні рішення для біоенергетики, вітроенергетики, інженерне консультування і детальніше дізнаються про нові можливості бізнесу у сфері сталої енергетики.

Цього року SEF 2019 KYIV вже втретє назве переможців конкурсу SEF AWARDS 2019 за кращі ідеї та проекти сталої енергетики, які вносять вагомий внесок у масштабування та розвиток галузі. Відбудуться тренінги для інсталяторів сонячної енергетики від Solar Academy.

Мультимедійне видання AW-Therm, як і раніше, є інформаційним спонсором SEF 2019 KYIV – важливої та вже традиційної зустрічі спільноти всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сталої енергетики, постачальників сучасних технологічних рішень в галузі відновлюваної енергетики та енергоефективності, компаній та особистостей, які своєю діяльністю і досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Центральної та Східної Європи.

Зареєструватись на SEF 2019 KYIV можна:
на сайті: sefkyiv.com; E-mail: sef@ibcentre.org; тел.: +38 044 383-03-56.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 3 095

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram