Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

SAN TЕН RAI – професійна та надійна інженерія в Україні

Продукція SAN TЕН RAI продається в 12 країнах та успішно конкурує за якістю з європейськими аналогами в Україні, Польщі, Болгарії, Литві, Ру-мунії, Грузії, Росії, Білорусі, Казахстані, Узбекистані, Монголії та Азербайджані

Виробництво

Зображення Сан Тех Рай Потужності виробничої компанії SAN TЕН RAI розташовані на 130 000 м2 земельної площі. На підприємстві налагоджено повний виробничий цикл: від підготовки сировини до отримання готового виробу. Виробничі лінії оснащені пере-довим високотехнологічним обладнанням з Іта-лії, Німеччини, Швейцарії, США, Туреччини та Китаю. Досягати стабільно високих показників якості продукції, що випускається, вдається за допомогою сучасних технологій та автоматиза-ції технологічного процесу на роботизованих виробничих лініях, де людський фактор зведе-ний до мінімуму.

Система менеджменту якості

Компанія SAN TЕН RAI сертифікована за систе-мою менеджменту якості ISO 9001:2015. На підпри-ємстві діє багаторівнева система контролю якості. Усі вхідні матеріали, сировина та комплектуючі проходять перевірку у сертифікованій лаборато-рії. Виробництво панельних радіаторів опалення здійснюється відповідно до стандарту EN442. На всю продукцію компанії SAN TЕН RAI діє гарантія від 10 до 50 років.

Логістика

Сучасний логістичний центр та величезні склад-ські площі забезпечують своєчасне постачання продукції від виробництва до споживачів. Велика номенклатура складських запасів дозволяє забез-печити оперативне відвантаження товару для екс-трених замовлень.

Основний асортимент SAN TЕН RAI

Основний асортимент складається з 6 категорій товарів:

  1. Сталеві панельні радіатори ТМ Terra Teknik;
  2. Сталеві радіатори ТМ Rens;Ї
  3. Алюмінієві та біметалічні секційні радіатори ТМ Mirado;
  4. Системи поліпропіленових труб й фітингів для опалення та водопостачання ТМ ASG-Plast;
  5. Системи внутрішньої каналізації ТМ ASG-HTR;
  6. Системи зовнішньої каналізації ПВХ ТМ ASG-STR: труби й фітинги.

Продукція SAN TЕН RAI не поступається, а по деяким показникам й перевершує європейські аналоги. Так, наприклад, радіатори опалення «TERRA TEKNIK», «RENS» виготовляються зі спеці-альної холоднокатаної сталі товщиною до 1,05 мм з низьким вмістом вуглецю. Розмір теплообмін-ників сталевих радіаторів більше при меншому кроці, аніж у європейських аналогів, за допомогою чого збільшується тепловіддача опалювального приладу. Радіатори проходять багатоступеневий процес фарбування на фарбувальній лінії конве-єрного типу. Для цього використовуються лако-фарбові матеріали, які не містять формальдегідні смоли, важкі метали та інші небезпечні сполуки.

Запрошуємо до вигідного співробітництва

Для дистриб'юторів й торгових мереж компа-нія SAN TЕН RAI пропонує вигідні умови співпраці. Хочете на власні очі побачити наше виробництво? Запрошуємо вас на ознайомчу екскурсію. Запевня-ємо, це буде незабутньо, корисно та видовищно.

«Сан Тех Рай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове, 462 км автодороги Київ-Одеса
Тел./факс: +38 (048) 734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 862


Залишити коментар

Telegram