Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Самбірські енергозберігаючі ініциативи втілюються!

1-sambir-17 Практичне втілення енергозберігаючих заходів для міського комунального господарства – сфера відповідальної ініціативи місцевої влади, поєднаної з підтримкою місцевих мешканців та з фінансовою допомогою і кооперацією із згуртованими партнерами.

Прикладом ефективного партнерства є Угода мерів (Covenant of Mayors) – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, що охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року (30% СО2 до 2030 року), сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

На прикінці березня 2017 року у рамках програми Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) разом з Самбірською міською радою та Фондом «Східна Європа» відбувся виїзний прес-тур для журналістів українських регіональних та центральних медіа в місто Самбір (Львівська область), – одного з найбільш енергоефективних міст України.

У центрі нашої уваги перебував проект реконструкції міської системи вуличного освітлення за фінансування Європейського Союзу через Програму CoM-DeP, що передбачає модернізацію системи зовнішнього освітлення шляхом встановлення енергоефективних LED-світильників, оновлення мереж та обладнання, а також впровадження системи моніторингу та управління зовнішнім освітленням міста.

На момент проведення медіа-заходу повністю обладнаними новими світильниками були сім вулиць м. Самбір: Східна, Середня, Симоненка, Калнишевського, Виговського, Крушельницької, Героїв Крут. Загалом роботи ведуться на 23 вулицях та одній площі. В результаті реалізації проекту буде замінено 27,8% загальної мережі вуличного освітлення та 50% освітлювальних приладів.

За нинішнього тарифу на електроенергію для вуличного освітлення розрахункова економія бюджетних коштів становитиме близько 1 млн. грн на рік. Ці кошти можуть направлятися для подальшої заміни світильників та нарощування економії енергії в місті.

Медіа-ресурс AW-Therm долучився до інформаційної підтримки програми Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) та буде висвітлювати досвід практичного енергозберігання в муніципальній сфері.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 682


Залишити коментар

Telegram