Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Інноваційні технології в ручному душі GROHE Rainshower SmartActive

Наразі все більше й більше людей обирають для своїх ванних кімнат душові системи із новими можливостями. При цьому душові лійки є надзвичайно важливою їх функціональною частиною. Але чи знаєте Ви, скільки складових міститься всередині сучасної «розумної» душової лійки?

Зображення душова лійка GROHE Залежно від моделі в сучасні душовій лійці розташовані різні технологічні елементи – шестерні, невеликі рухомі частини, клапани, ущільнювачі тощо. Для душу лише з одним режимом струменю будова приладу найпростіша: вода "вистрілює" через систему розподілу завдяки контролеру, який забезпечує подачу рівномірної кількості води з окремих струменевих каналів («форсунок»). Інженери GROHE завжди досліджують нові варіанти конструкції, експериментуючи із формою та механізмом. Потім виріб тестують, щоб привести до найвищих стандартів компанії.

Проте душові лійки еволюціонували далі. Все частіше з’являються лійки із масажними, економними режимами струменю тощо. Стосовно масажних режимів, то їх технічний дизайн дещо складніший, оскільки вода має текти з певною швидкістю та під певним тиском. Невеликі турбіни чи колеса з лопатями (міні-шестернями), що встановлені в душовій головці, забезпечують потік води в різних напрямках. Перемикання між різними режимами також є непростим завдання для конструювання. Саме тут в дію вступають ущільнювачі, що знаходяться над струменевим розподільником, який в свою чергу розподіляє воду в різні камери душової головки.

Зображення головка GROHE SmartTip Найновіші досягнення душових технологій від Відділу наукових досліджень та розробок GROHE в м. Хемер, Німеччина – це GROHE DripStop й GROHE SmartTip:

  • принцип GROHE DripStop дуже простий: після закриття подачі води з ручного душу вода ніколи не тече та не капає. Саме так, чітко й елегантно має функціонувати сучасна ванна кімната;
  • головка GROHE SmartTip в свою чергу – це просте керування режимами струменя. Одним дотиком пальця на задній частині душу перемикається кільце управління, що налаштовує масажний, економний чи інтенсивний потік води. Вчитуватися в інструкцію не потрібно – керування душем завжди інтуїтивно просте та зрозуміле.

Цими технологіями оснащений ручний душ GROHE Rainshower SmartActive, завдяки чому ця модель є найбільш інноваційним ручним душем в портфоліо бренду GROHE.

Зображення Rainshower SmartActive Звичайно, коли ми уявляємо собі ванну кімнату, то часто думаємо про душ у вигляді душової гарнітури, тобто разом із штангою. І це ще одне місце для інновацій GROHE. Настінні тримачі для душа можуть бути фіксованими або регульованими. Душові штанги в гарнітурах дозволяють відрегулювати висоту та кут нахилу під Ваші потреби для забезпечення максимальної зручності при прийнятті душу. Ще технології GROHE, що грають важливу роль:

  • GROHE QuickFix Plus – технологія швидкого монтажу: верхній та нижній настінні кронштейни можна легко відрегулювати під наявні в стіні отвори;
  • GROHE TileFix – спрощене кріплення до плитки, за якого можливе мінімальне регулювання глибини кронштейнів.

Вище наведені характеристики та технології зводять монтажні роботи до мінімуму. А стійки душових гарнітурів, діаметром всього 22 мм, гармонійно поєднуються з ручними душами лінійки SmartActive.

Звичайно, системи GROHE для душу постійно вдосконалюються, а їхній асортимент розширюється. Концептуальним завданням команди інженерів завжди є невпинне розширення меж того, який новий функціонал може запропонувати душова система та лійка зокрема. Тому в GROHE народжуються справжні інновації, завдяки яким забезпечується максимальне задоволення від прийняття душу.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 318

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram