Мерч AW-Therm інтернет магазин

Розвінчуємо міфи: з чого зроблена кераміка GROHE

Коли ми обираємо сантехніку для ванної кімнати, ми хочемо, щоб вона була не тільки якісною та відповідала нашим вимогам по дизайну, але й довго служила без пригод. З чого ж насправді виготовляють раковини, ванни та піддони?

Кераміка GROHE Під час вибору раковини або унітазу, в салоні зазвичай консультанта питають про матеріал, з якого виготовлено продукт. І як правило, чують у відповідь: «Це – продукт із високоякісного фарфору!». Порівнюючи таку модель із іншою, більш дешевою, починаються дискусії: «А чим фаянс відрізняється від фарфору?».

Усі тонкощі виготовлення керамічної продукції відомі інженерам та менеджерам з продажів GROHE.

Отже, з чого саме виготовляють високоякісну кераміку GROHE?

Відповідь: з кераміки, а точніше – з сантехнічної кераміки. Саме так німецькі технологи GROHE називають матеріал, з якого виготовляється продукція в результаті технологічно складного виробничого процесу.

Термін «кераміка» походить від давньогрецького слова «keramos» і означає «обпалена глина» або «обпалена земля». Через це усі матеріали, до складу яких входить сировина, видобута з землі, належать до категорії «кераміка». До них відносять вироби з каменю, глазуровані та неглазуровані гончарні вироби, фаянс, майоліку, фарфор. Фарфор – вершина виробництва керамічних виробів. Оскільки різні види глини є матеріалами гіпергенного походження польового шпату та багатьох інших мінералів, вони, відповідно за своєю природою, мають різну якість. Таким чином, одні види глини більше підходять для виготовлення простих гончарних виробів, для глиняного посуду, у той час як каолінова глина – для порцеляни (фарфору).

Можна умовно поділити керамічну продукцію на дві великі категорії: кераміка, що застосовується для виготовлення посуду, і сантехнічна кераміка, що пройшла високотехнологічний процес обпалювання.

Сантехнічна кераміка – це термін, яким визначають продукти, виготовлені із фарфорової глини, каоліну, кварцу чи польового шпату. Цей матеріал проходить складний технологічний процес випікання. В результаті отримують водонепроникний матеріал щільної структури. Температура обпалення матеріалу сягає від 1250° C до 1350° C.

Завдяки поєднанню природної сировини та складного виробничого процесу, GROHE виготовляє високоякісну продукцію із сантехнічної кераміки: із високим ступенем твердості, стійку до подряпин, а також зручну і легку у догляді. Ось технології, що є складовою цього успіху:

  • GROHE Hyperclean – виключно гладка, зносостійка обробка запобігає зростанню 99,9% бактерій. Природні антибактеріальні іони срібла пригнічують ріст бактерій і запобігають появі плям. Таким чином кераміка залишається чистою і без мікробів, при мінімальних зусиллях по догляду.
  • GROHE Proguard – зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями, яке запобігає появі відкладень, підтримуючи блискучу свіжу поверхню.
  • Спеціальне покриття WonderGliss (розробка німецької компанії Nanogate SE) – завдяки особливій технології подвійного обпікання поверхня кераміки завжди лишається гладенькою, має привабливий вигляд та легко миється; забруднення та вапняні залишки самі стікають разом із водою. Дане покриття також має хімічну та термічну стійкість.

Завдячуючи вище наведеним новаціям, раковини, унітази та біде GROHE залишаються красивими та чистими впродовж тривалого часу. А нам залишається лише обрати лінійку керамічної сантехніки, яка перетворить ванну кімнату на справжній оазис для відпочинку: GROHE Bau Ceramic (універсальність), GROHE Cube Ceramic чи GROHE Euro Ceramic (стиль) або GROHE Essence Ceramic (вишуканість та найвищий рівень розкоші).

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 590

Вас може зацікавити:



Залишити коментар

Telegram